Do tego czasu co Ty chłopie będziesz chciał wracać to GTA 6 wyjdzie a MTA SA jak i SAMP zażegnamy i może będzie można tylko wspominać. Perm ban to raczej nie żart i mogłeś podpaść adminom. Ja bym się pogodził i szukał innego miejsca nie że namawiam... Ale bądź chłop i zrób to jak chłop. Pozdrawiam.