Skocz do zawartości

Ingwill2

Gracz
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Ingwill2

  1. Do tego czasu co Ty chłopie będziesz chciał wracać to GTA 6 wyjdzie a MTA SA jak i SAMP zażegnamy i może będzie można tylko wspominać. Perm ban to raczej nie żart i mogłeś podpaść adminom. Ja bym się pogodził i szukał innego miejsca nie że namawiam... Ale bądź chłop i zrób to jak chłop. Pozdrawiam.
  2. Ingwill2

    Muzyka ogólnie

    Zaczynam jako że ostatnio ciężkie chwile słucham se tego:
  3. Perm ban to raczej bilet w jedną stronę, ale powodzenia tam życzę czy coś.
  4. Zaczynam: RE4: Bully: Bully ending: Martha is Dead: God of War 1:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin