Skocz do zawartości

RasTi

Gracz
  • Postów

    1 814
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

O RasTi

  • Urodziny 03.11.2001

W świecie gry

  • ID konta gracza 8333
  • Nick RasTi
  • Data rejestracji 2015-06-28 19:19:24
  • Ostatnio widziany 2026-04-08 01:32:25
  • Łączny czas gry 3696 godz. 02 min.
  • Respekt
    -15
    Life Points
    25235
    Punkty karne
    2189

Kontakt

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Giełda Las Venturas
  • Zainteresowania:
    Sztuki walki,informatyka oraz ogólny sport wszelkiego rodzaju.

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Złomiarz

Ostatnie wizyty

62 409 wyświetleń profilu

Osiągnięcia RasTi

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje RasTi

  1. Poleca ktoś skąd można zamówić fajne ledy? (Taśma led) Podobno z chin się opłaca 

    1. KRISU.

      KRISU.

      Najbliższy sklep Chiński sam mam więc polecam :)

    2. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Ledy RGB?
      Jeżeli tak to polecam z Castoramy, około 200zł, ale wszystkie tańsze się umywają.
      Posiadają one diody RGB oraz osobną na kolor biały (gdyż z wymaksowanych RGB wychodzi bardziej niebieski)

    3. RasTi

      RasTi

      @ZbyK.gg No to chyba skorzystam z castoramy, bo najbardziej chodzi mi o jakość.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin