Skocz do zawartości

RasTi

Gracz
  • Postów

    1 814
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez RasTi

  1. Złap mnie na serwerze, to możliwe że się dogadamy.
  2. 7. W tym dziale nie wrzucamy materiałów dotyczących jakichkolwiek zapowiedzi konkursów/eventów - wyjątkiem są zdjęcia lub filmiki upamiętniające event/konkurs, który już się odbył.
  3. Jest napisane 300 PLN, no licytacja, zaoferuj coś.
  4. Nazwa nieruchomości: Willa z podjazdem. ID nieruchomości: 206 Cena za dobę: 300 PLN. Lokalizacja: Mulholland, Los Santos. Cena: Licytacja od 100,000 PLN, minimalne przebicie 10,000 PLN. SS’y: https://imgur.com/a/qrRuRCt Coś od siebie: Dom opłacony do KOŃCA bieżącego roku, więc sama jego opłata do tego czasu wyniosła 90,000 PLN, teren jest naprawdę ogromny przez co zmieści się sporo pojazdów, tych większych jak i mniejszych, idealnie teren nadaje się na bazę organizacji.
  5. Jeżeli nikt nie przebije oferty od @kvbvs!x (310k) sadler trafi w jego ręce. @bmit passujesz?
  6. To jest licytacja czy przetarg kto dał jaką, kiedy i gdzie? Tak czy siak taka suma mnie nie zadawala.
  7. Aktualne oferty Mananna id 1 3.5kk id 81 - 520k id 42 - 490k Sadler 310k 512 id 170k 361 - 230k 216 id - 250k Jeżeli nikt nie będzie zainteresowany dalszą licytacją, sprzedaje dwa pojazdy z licytacji resztę zostawiam dla siebie. Mannana ID 1 - Wycofuje, zostawiam dla siebie.
  8. są oferty wyższe chyba wyżej Nie myślałem pisząc to akurat o Tobie, ale spk. Za id 42 tak? czy 81
  9. Piszcie ID pojazdu i przy Tym ofertę, osobiście narazie słabo bo za te manaki id 42 i 81 mam oferty na serwerze 500k ponad za sztuke ;p
  10. Model: Manana ID: 1 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 3800 Km Dodatki: Full Visual, UP 1 / 2 / 3 Lampy, atrapa, baki powiększone unikatowe, LPG, Rejestracja DC 1 Cena: Licytacja od 2,000,000 PLN, minimalne przebicie 50,000 PLN Coś od siebie: Jest to pierwszy pojazd na serwerze, posiadam za niego ofertę 3,5kk ale tworzę licytację z ciekawości własnej. SS’y: https://imgur.com/Dw5tCFj Model: Manana ID: 42 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 250 Km Dodatki: Fele Cena: Licytacja, od 200.000 PLN, minimalne przebicie 5.000 PLN Coś od siebie: SS’y: Model: Manana ID: 81 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 658 Km Dodatki: Fele, lampy, spoiler i wydech Cena: Licytacja, od 200.000 PLN, minimalne przebicie 5.000 PLN Coś od siebie: Posiada unikatowe lampy, tajemniczego pochodzenia, jak się nazywają owe lampy, prawdopodobnie "Aqua" Montowane za starych czasów serwera. SS’y: Model: Sadler ID: 115 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 2000 Km Dodatki: Fele, licznik. Cena: Licytacja, od 200.000 PLN, minimalne przebicie 5.000 PLN Coś od siebie: SS’y: https://imgur.com/axBwL90 Model: Manana ID: 216 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1075 Km Dodatki: Fele Cena: Licytacja, od 200.000 PLN, minimalne przebicie 5.000 PLN Coś od siebie: SS’y: https://imgur.com/e9nhQdx Model: Manana ID: 361 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1017 Km Dodatki: Fele Cena: Licytacja, od 150.000 PLN, minimalne przebicie 5.000 PLN Coś od siebie: SS’y: https://imgur.com/cI0w2RC Model: Manana ID: 512 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1284 Km Dodatki: Fele Cena: Licytacja, od 150.000 PLN, minimalne przebicie 5.000 PLN Coś od siebie: SS’y: https://imgur.com/a/VqJV2oo Odpowiedzi nie związane z licytacją owych pojazdów zostaną ukarane PKT. Zastrzegam sobie prawo do nie sprzedaży pojazdów, licytacja stworzona głównie w celu wyceny pojazdów, chyba że oferta naprawdę mnie będzie wstanie zadowolić, wtedy będę wstanie pojazd oddać za daną kwotę/ ofertę. Powodzenia.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Ahh, właśnie się na nowo urodziłem kolejny raz, w sumie 18-stka urodziny jak każde inne hah ;V

  13. Oooo, wbijam , Spoko pomysł^^
  14. Zbyt dużo by wymieniać^^
  15. Siemano, wzamian że nie udało mi się nagrać odcinka na wczoraj postanowiłem że znajdę chwile i zmontuje tzw (MAKING OFF) Z filmu RolePlay aktorskiego na serwerze 4life, pod tytułem dlaczego nie warto kraść, naprawdę myślę że warto obejrzeć do końca, bo ja osobiście montując go, jeszcze raz się przy tym trzy razy śmiałem Dlatego jeżeli ktoś się zaśmiał, liczę na suba łapę i oczywiście komentarz! LINK DO PREMIERY - link do gotowego filmu -
  16. RasTi

    Pożegnanie

    Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Ale osobiście nie będę tego komentować.
  17. Cześć i czołem z tej strony oczywiście ja! Dzisiejszym dniu wrzucam Wam odcinek z naszego serwera tak bardziej na luzie z proponowanej seri "Od zera do driftera" dzięki czemu testujemy dalszy ciąg Turba które nie dawno zostało dodane do życia serwera! Takżę zaprezentuje Wam owy pojazd Elegy 2.2 z Full Tunem, dlaczego warto takowe zakupić? Link do FILMU (Kanał RasTi ) https://www.youtube.com/watch?v=dlZJdVPS2tE
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin