Skocz do zawartości

Rudy97PL

Gracz
  • Postów

    291
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Rudy97PL

  1. A ja mam sobie taki pulpit ^.^ Trochę na biedaka ale jest
  2. Rudy97PL

    The End.

    Rudy żegna... [*]
  3. -Battlefield 3 (Tylko nie operacja metro bo grrr) - Medal Of Honor (do 2010 potem lipton) - FIFA ULTIMATE TEAM ( Na lepszego nerwa) - UFC <3 (koniecznie na PS) - GTA V (standard w polecanych) - Crysis 3 ( dla jarania sie grafiką) - Minecraft ( dla...poczucia się jak gimbus ^^)
  4. Rudy97PL

    Szkoła średnia

    Siemano tutaj Rudy... Moja opinia na temat szkoły to zdecydowanie Technikum.. A dlaczego pytasz? To już ci opowiadam aczkolwiek -Uczysz się zawodu ( nie musisz w nim pracować całe życie, ale na papierze jesteś fachowiec) -Możesz po tech iść na studia (Czyli np. ja jestem Architektem to na studia idąc wybieram Architekta wnętrz, i tam już mam ułatwione zadanie bo plany jak plany takie same na projekcie inne oznaczenia etc. Więc idąc w tym kierunku co np. ja masz możliwości większe dostać się) - Tak czy siak zdajesz maturę no chyba, że ZS to już inna bajka. Aczkolwiek po LO czy po Technikum masz takie same możliwości na studia nawet trochę w pewnych aspektach łatwiejsze... - Co prawda w tech masz zawodowe, ale to z życia wzięte tylko inaczej pokazywane i z zachowaniem BHP no... i najgorsze ROK DŁUŻEJ NAUKĘ A skąd to wiem? Bo sam jestem uczniem 3kl. Technikum Architektury i nie ukrywajmy za 3 miesiące klasa maturalna i problem przyszłościowy ''Co dalej?'' Więc moja opinia na ten temat wygląda w ten sposób.
  5. Rudy97PL

    Fortune

    Model: Fortuna Pojemność silnika: Nie gra roli Przebieg: Nie gra roli Stan techniczny pojazdu: Nie gra roli Cena: Rozsądna Tuning: Nie musi być Inne: Bez różnicy Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Rudy
  6. http://i.imgur.com/2TIgH5s.jpg Twierdza Włocławek nie zdobyta 16 zwycięstwo z rzędu ! <3
  7. Rudy97PL

    Wasze Snapchaty

    No to będziecie zwiedzać świat rudego ;] Snap: rafaello97pl
  8. Rudy nie dostaje skarg od graczy. Rudy dobry być, Rudy pomagać :)

    1. RaveX

      RaveX

      Dokładnie tak xD

    2. Skipciu

      Skipciu

      Bo rudym dobrym urodzić trzeba się

  9. Tak się buja bunią po kwadracie xd
  10. Sprzedam stary komputer (składak) z monitorem LG i klawke w gratisie Logitech Y-SZ49 Za browara ewentualnie pół litra i skrzynke Lecha sprzedam z miesca !

    1. DareK.

      DareK.

      Mam nadzieje że i7, GTX Titanium X? Jak tak to biorę ;)

    2. Grzengol
    3. Grzengol

      Grzengol

      Intel Extreme Masters Champion 2016? Jak tak to biere

  11. Wielu graczy się skarżyło niejednokrotnie na to, ze przeginasz. Z początku cie upominałem, ile można cię ogarniać? Za 4 dni napisz ponownie apelację. Kara musi być odrzucam @Lock
  12. Omnomn Ciastka wszędzie ciastka !!!

  13. A kto to mi się na sygnaturke wkradł *<*

    1. Krul.wd

      Krul.wd

      Betka ale kijowa, nie e30.

  14. http://i.imgur.com/Bulcz6f.jpg Nimiec płakał jak sprzedawał, Rudy cieszył jak kupował <3
    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Rudy97PL

      Rudy97PL

      Szkoda mi go będzie katować tak jak Lanosa ;_;

    3. Snoop
    4. Bolek.

      Bolek.

      Będziesz Miał Wypadek, albo Wydatki :x

    5. Krul.wd

      Krul.wd

      ale zostanie Rudy, chociaż tyle :D

       

    6. Rudy97PL

      Rudy97PL

      Lanos ino stoi pod plandeko :C Jak hajs będzie to na lawete i na szrot [*]

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin