Skocz do zawartości

aSys.

Gracz (bez synchronizacji)
  • Postów

    53
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Bez synchronizacji

Treść opublikowana przez aSys.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. aSys.

    Cj wracaaa ; 3

    Siemano koledzy i koleżanki, jak w temacie wracam na serwer po miesięcznej przerwie No to dozobaczyska na serwieee '-'
  3. Zostawiłem je w twoim gradle -,- ThugLife
  4. aSys.

    |Zabawa| Szczera zabawa

    Magik. Zapominał spadochronu -,- Chcesz mieć bana?
  5. aSys.

    Papafki ;d

    Siemka ,może ktoś mnie zna , może nie ale mniejsza z tym. Dostałem bana na 7500 dni ,więc przyszedł czas pożegnać się. Co tu dużo się rozpisywać. Zaczynałem od 0PLN skończyło się na grubym hajsie xD. Grałem nałogowo na 4life , przez ten cały czas dużo się zmieniło na gorszę i na złe ;d .Poznałem mnóstwo przyjaciół jak i wrogów.Między innymi poznałem Grzengol : No w SAMD to już nie pogramy ,a w Cs można Domi : Dobry czas , doby koniec xD Angel : Dobre chwilę (kasztanie) xD Olszak : No trochę odwalaliśmy. Kalahim : Ta nasza Akademia Forever. iWanted : Spotkamy się w LOL'u RemV : Te nasze patrole Fafus : Ten nasz gang CEJOTÓW. Janusz Burton : piesa krew xD Może gdy dostanę UB no to kiedyś wrócę. Na ten czas musimy powiedzieć Do następnego razu [*] BAYOO
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Zgłoszenia zostaly zapisane.
  9. aSys.

    Hotknife

    moge dac cheeta z rejką i licznikiem.
  10. Dla garcza : MrMarcinxD : http://www.mediafire.com/view/xka4sbx622trxyn/MrMarcinxD.jpg
  11. Możesz wkleić tutaj wzór ?
  12. Dla gracza : Mati : http://www.mediafire.com/view/z51dgclawlcm2jw/Mati.jpg
  13. aSys.

    Hotknife

    Widziałem go za 280k. Wiec moge dac max 300k.
  14. Zgloszenia zostaly zapisane. Zostaną zrobione w ciągu 5 dni.
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie. Czy masz morfine ?
  19. http://mta4life.pl/index.php?/topic/3604-sygnatury-na-zamówienie-za-darmo/page-4#entry36595
  20. Przepraszam tych co długo czekają ! Zamówienie już są. Wystarczy pobrać ,a o to i linki : Brian : http://www.mediafire.com/view/iyx7av8q9j4319w/Brian.png Bartx. : http://www.mediafire.com/view/aa3apbb92jwuuaz/Bartx..png TheGixx : http://www.mediafire.com/view/pi6ly7ihk3bk6xr/TheGixx.jpg DomiiPlay : http://www.mediafire.com/view/hs0ozt4951ni78e/DomiiPlay.png Michaler : http://www.mediafire.com/view/cb5pv38s3ypc59m/michaler.jpg KoruS : http://www.mediafire.com/view/976ffj22cl1aya4/KoruS.jpg DonKretto : http://www.mediafire.com/view/f5vvl3oghn8uuqa/DonKretto.jpg Ci co nie dostali proszę się zgłosić do mnie na PW.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin