Siemka ,może ktoś mnie zna , może nie ale mniejsza z tym. Dostałem bana na 7500 dni ,więc przyszedł czas pożegnać się. Co tu dużo się rozpisywać. Zaczynałem od 0PLN skończyło się na grubym hajsie xD. Grałem nałogowo na 4life , przez ten cały czas dużo się zmieniło na gorszę i na złe ;d .Poznałem mnóstwo przyjaciół jak i wrogów.Między innymi poznałem
Grzengol : No w SAMD to już nie pogramy ,a w Cs można
Domi : Dobry czas , doby koniec xD
Angel : Dobre chwilę (kasztanie) xD
Olszak : No trochę odwalaliśmy.
Kalahim : Ta nasza Akademia Forever.
iWanted : Spotkamy się w LOL'u
RemV : Te nasze patrole
Fafus : Ten nasz gang CEJOTÓW.
Janusz Burton : piesa krew xD
Może gdy dostanę UB no to kiedyś wrócę. Na ten czas musimy powiedzieć Do następnego razu [*]
BAYOO