Skocz do zawartości

aSys.

Gracz (bez synchronizacji)
  • Postów

    53
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Bez synchronizacji

Treść opublikowana przez aSys.

  1. aSys.

    Jakim prawem?

    To jest Polska , tego nie skumasz.
  2. Dla gracza KIKO : http://www.mediafire.com/view/nd8z8nzx8lftqwo/kiko.png
  3. Kolejna sygnatura dla Scrolla ! ;D link : http://www.mediafire.com/view/417fsdd9ddd7dfo/421.png Dla innych graczy też będą wysyłane
  4. Dla gracza Marcin ! : http://www.mediafire.com/view/mqcktrsxike8t4b/Dla%20marcina.jpg Dla innych będą tęż wysyłane
  5. Nwm wgl kto to ?? To chyba uliczny wojownik Xslea
  6. Zamowienia zostały zapisane , w najblizszym czasie zostaną wklejone link do sygnatur
  7. EDIT: Zapraszam do zgłaszania
  8. aSys.

    Sprzedam Banshee.!!!

    Banshee sprzedane @LOCK
  9. Jak dla mnie jest najważniejsza jakość sygnatury , robi się je około 30 minut. Zacisnąłem pośladek i jest w 5 minut od zobaczenia. Dla graczy : Brewn : http://www.mediafire.com/view/kmipr34fvuf8t9l/images.jpg# Rafaello : http://www.mediafire.com/view/jaeou7ae95wrc3z/123445.jpg# Roler : http://www.mediafire.com/view/4w0wwt09d3azw2j/31234234325.jpg#
  10. Dla gracza : Marcin : http://www.mediafire.com/view/2b990a6r8v22k0v/123%282%29.jpg
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Dam banshee z twoja doplatą.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin