Skocz do zawartości

Bensiu

Gracz (bez synchronizacji)
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Bez synchronizacji

Treść opublikowana przez Bensiu

  1. TAK TAK TAK! Takie coś powinno koniecznie znaleźć się na serwerze!
  2. Bensiu

    Banshee !!

    ZOSTAW GO DLA MNIE! Dam wiecej
  3. Bensiu

    Banshee !!

    100k! Jeżeli tylko Fafusek odda mi resztę długo chętnię kupię za cenę kup teraz!
  4. Zapraszam do krótkiego reportażu,ze strajku na naszym serwerze >LINK< EDIT/ Pozdrawiam pewnego pana,który mnie zastraszał na pw,że tamto to reflink
  5. Bensiu

    Mta 4life z YT

    Bardzo fajnie się ogląda. Przyjemny głos
  6. Serię z adminowania i z SAPD!
  7. Już widzę to pod mechem w Doherty lub na giełdzie BylemTu dobrze prawi, robię tak jak on
  8. Bensiu

    Cele Bensia! :)

    Dzięki wszystkim. Musze ją zaaktualizować, bo już mu nowe rzeczy do głowy przyszły.
  9. Bensiu

    Cele Bensia! :)

    Cześć,ten post zrobiłem głownie po to,żeby pokazać wam/mi moje cele na serwerze 4 LIFE! Szczególnie mam na myśli wymarzoną kolekcję pojazdów i innych moich celów. Chciałbym zaznaczyć,że moim celem pierwszym z pojazdów będzie BANSHEE. Post będzie co jakiś czas aktualizowany,więc proszę go nie zamykać. WYMARZONA KOLEKCJA POJAZDÓW BENSIA: 1.BANSHEE (210k) 2.URANUS (60k) 3. MOJE CELE NA SERWERZE: -DOSTANIE SIĘ DO FRAKCJI ✓ (TSA) -BYĆ W GANGU ✓ -... Jak znajdę chwilkę czasu postaram się wyliczyć ceny pojazdów i mam nadzieję,że zbiorę tą kolekcję pojazdów.
  10. Blisko BylemTu ! 200k Wydaje mi się, że masz 2,3mln
  11. Bensiu

    Off-topic motoryzacji

    Banshee najlepsze ! <3 :3
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin