Skocz do zawartości

dongibi

Gracz
  • Postów

    319
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez dongibi

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Model: Sabre. Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 2500km. Usterki: -------- Cena: Licka od: 50k, KT: 80k.[Do nego] ID: 941 Kolor: Ciemno czerwony. Tuning: Fele, Ogranicznik, Wykrywacz, Niebieskie podświetlenie licznika. Kolor świateł: Białe. SS'y: [colorold]http://imgur.com/a/wZ5rY[/colorold] Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Bart621
  3. Dam 100k jak sprzedam sabre.
  4. Weekenddzik się kończy, czemu?! :(

  5. dongibi

    Sell Jester!

    DO JESTERA ZOSTAL DOLACZONY PJ WARTY 50k! AKTUALNA CENA POJAZDU: KT:160k!
  6. dongibi

    Sell Jester!

    Jestes na serwerze? 95k i bierzesz.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. dongibi

    Sell Jester!

    Model: Jester. Pojemność silnika: 1,6 cm3. Przebieg: 300km. Usterki: ----------------- Cena: KT: 102k. ID: 5265 Kolor: Czerwony Tuning: All Vizual Kolor świateł: Biale. SS'y: ----- Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Bart621.
  10. Wejde na serwer zaraz. Podam kod itp.
  11. Siema! postanowiłem sprzedać trochę wiecej premek i postanowiłem ze napisze własnie ten temat. W tym temacie mozecie zamawac premium. Dostepne premki: *Premium [zwykle]: 7dni [3,5k] 30dni [5,5k] 60dni [7,5k] *Premium+: 30dni [7,5k] 60dni [9,5k] Co trzeba zrobic aby kupic premke? To proste! Zastosuj sie do wzoru! Wiecej informacji otrzymasz poźniej! Wzór: Nick: Jestes w stanie zaplacic cene podana przy rodzajach premek: [Tak/Nie] Rodzaj premki: Okres premki [7d,30d,60d]: Pozdro! Bart621.
  12. dongibi

    fejk?

    Skoro on Cie tak denerwuje, to czm jeszcze nie poszedles na serwer gdzie masz moda? Czesc, milej gry.
  13. dongibi

    Kupie cos do 100k!

    Nie aktualne - do zamkniecia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin