Skocz do zawartości

dongibi

Gracz
  • Postów

    319
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez dongibi

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nick :Bart621* Opis sygnatury : Tło najlepiej jakby było z jakimś kolesiem w masce. Czas : Potrzebna mi na jutro. Coś od siebie : Proszę o szybkie zrobienie zamówienia! Eloszki <3
  3. Login z Mumble: Bart621 Login z serwera: Bart621 Ilość godzin przegranych: 320 gdz. Data założenia konta: Ok. 5 marca 2015r. Nazwa kanału prywatnego: Bartowe pogaduchy. Nazwa pod kanałów: Kanał #1, Kanał #2, Zarządca. Czy chcesz hasła do kanał głównego i pod kanałów?: Tak, tylko do kanału "Zarządca". Hasła będą podane na forum Administratorowi/RCONowi., po jego odpowiedzi do tego posta. Coś od siebie: Bardzo proszę o założenie kanału mumble.
  4. Za bulleta (bez tune) Dam 40k + super GT. Moje super GT, warte 210k.
  5. dongibi

    Siedziba gangu [SF]

    Bardzo fajny pomysł, ciekawe wykonanie. Po prostu nie ma się do czego przyczepić. MOCNE 10/10!
  6. Moim zdaniem, lepszym wyborem będzie Sony. Z takich powodów, które sam wymieniłeś. Zależy także od ceny, na jakie wydatki liczysz. Mogę dopowiedzieć, iż wszystkie telefony Sony, są bardzo bogate wizualnie. Na pewno, jeśli upuścisz telefon marki Sony, nic poważnego się nie stanie
  7. Jak dla mnie , jest to dosyć fajne. 8/10 ! Pozdro!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin