Skocz do zawartości

Aro.

Gracz
  • Postów

    355
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Aro.

  1. Aro.

    Lock

    525k na już?
  2. Aro.

    Lock

    520k po dorobieniu
  3. Aro.

    Jester ID 12077

    @lock sprzedany
  4. Aro.

    Jester ID 12077

    Model: Jester ID: 12077 Pojemność silnika: 1.800Cm3 Przebieg pojazdu: Okolice 13kkm, Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1076), wydech (1065), moduł UP3, podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości Dodatkowy kluczyk LPG 25L Cena: Pojazd wystawiony aby oszacować jego wartość ewentualna sprzedać jeżeli będzie dobra oferta Coś od siebie: Kozak Supra Pozdrawiam SS’y:
  5. Model: Infernus ID: 1698 - drugi dostępny dla graczy Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: ~ 20k Dodatki: Full Tune bez nitra, lampy/licznik - ICE, unikatowy bak oraz unikatowe LPG - 100L Cena: Wykażcie się ofertami Coś od siebie: Wiele osób zadaje mi pytanie czy jest on na sprzedaż, jako iż że nie gram to jestem skłonny go sprzedać jeśli jakaś oferta mnie zadowoli. SS'y: Wystawiam na prośbę gracza @davio' ponieważ posiada bana na forum i nie ma jak wystawić
  6. Aro.

    Kupię Elegy

    @lock kupione
  7. Aro.

    Kupię Elegy

    Odezwij się na pw z cena to może się dogadamy
  8. Aro.

    Kupię Elegy

    Dzięki za offke ale nie te lampy
  9. Aro.

    Kupię Elegy

    Model: Elegy Pojemność silnika: Tylko 2.2 Przebieg pojazdu: obojętne Cena: Do ustalania Dodatki: Ma być wszystko procz nitra Coś od siebie Pozdrawiam
  10. Aro.

    @lock

    @lock
  11. Aro.

    @lock

    Jeszcze troszkę brakuje i sprzedam
  12. Aro.

    LOCK

    565k w ratki
  13. Aro.

    @lock

    Model: Buffalo ID: 71338 Pojemność silnika: 2.200Cm3 Przebieg pojazdu: 8kkm Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1078), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (R1 KRZAK), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS Lpg 75l 2Klucze Cena: 700k do nego lub wymiana za elegy z moją dopłatą Coś od siebie: Kox furmana SS’y
  14. Tak tylko się wtrącę id popraw z fartem byku
  15. Aro.

    @lock

    @lock sprzedane all
  16. Aro.

    @lock

    Sadler sprzedany
  17. Aro.

    @lock

    Nie jest źle ale naj offa ostatnio 330k Dalej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin