Skocz do zawartości

Aro.

Gracz
  • Postów

    355
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Aro.

  1. Aro.

    Auto twoich Marzeń

    BMW E30 4.4 V8 Turbo
  2. Jak to szybko minęło 3 lata na serwerze ale nie ma już do czego wracać #Brak ekipy :(

    1. Paw3l_

      Paw3l_

      Ekipa może powrócić :P

       

    2. Aro.

      Aro.

      @FabLo Ona już nie wróci taka jak była :( [*] Czasy 2k18/19 coś pięknego <3

    3. Paw3l_
    4. Szender
  3. No dużo by pisać miedzy innymi samochody , odwalanka wspólne akcje
  4. Aro.

    Screeny z innych Gier :>

    Do czego to doszło abym w mc grał XD
  5. Nie wiem czemu ale odwalanie XD
  6. No to co Wesołych Świat gracze :)<3

    1. SoCz3Q

      SoCz3Q

      A dzięki wzajemnie graczu

       

  7. Aro.

    Nadszedł ten czas

    Witam Od dawna się zbierałem do tego aby odejść ale trzymała mnie tu ekipa z którą grałem ale wyszło jak wyszło wiec nie ma na co czekać. Dzięki za grę A teraz małe wspomnienia: @SoCz3Q No co mordo od samego początku się trzymałem z tobą i tak zostanie Pamiętaj jak coś potrzebujesz pisz fb/dsc @Bobik69 No ty chyba też kończysz jak ja z serwem ;/ @PawlooS Jak ja mogłem o tobie zapomnieć tyle czasu z tobą grania pomagania itp. @Weercia** Pamiętaj jak coś potrzeba pisz dsc nie zmieniaj się Narka : / @davio' Trzymaj się młody odwalaczu i handlarzu @4Ever. Zaczeło się od szkoleń w SAMD i tak zostało Narazie @|Jestem*Kotem| No co trzymaj się odwalaczu XD @deluXe @WerkaGamerka Dzięki za danie szansy w organizacji Trzymajcie się @KubotyJeremiasza @xHyper. Może i nie darze was duża wympatia ale też wypada się pożegnać Narazie @Carl. Trzymaj się mordo XD @GrVbY Narka Dużo by tu pewnie wymieniać ale sporo nicku osób zapomniałem i nie mogę sobie przypomnieć więc Dzięki za prawie 3 lata prania przegrane prawie 2k Godzin na serwerze nie Zmieniajcie się Ludzie a administracja ROCON niech rozwija serwer dalej bo dobrze to robi No to co Narazie Ludziska Pozdrawiam Aro.
  8. No to czas zrobić sobie przerwę od serwera jak ktoś by cos chcial to pisać fb/dsc do zobaczenia 

  9. Tahoma 1.8 Ft bez nitra baku lpg jak dobrze pamiętam
  10. No to chyba nadchodzi czas odejść z serwera ;/ 

    1. Paw3l_
    2. Aro.

      Aro.

      Wiesz jaka jest sytuacja jak się nie zmieni to koniec bo to nie będzie to co przedtem :(

    3. Paw3l_

      Paw3l_

      Rozumiem i się nie dziwie.

    4. KiLLYouDeaD
  11. Tahoma 1.8 Lampy Licznik Up1 Up2 Hydra Klucz Rejka Atrapa wykrywacza ogr cb chyba tyle jak cus pisz fb mordo
  12. Aro.

    Kupię Manane w Cabrio

    Clover 1.6 2k id klucz fele malowane, stalion 1.6 up3 licznik rejka fele ogr, walton 1.6 klucz fele atrapa
  13. Aro.

    Samochód do 300k

    Już kupione @lock
  14. Aro.

    Samochód do 300k

    Model: Buff sabre lub coś innego Pojemność silnika: Zależy od samochodu Przebieg pojazdu: Nie patrzę na to Cena: No tak maxem do 300k Dodatki: Fajnie jak by mialo lampy Coś od siebie:
  15. Ile chcesz proste pytanie
  16. Aro.

    Jesterka 1.8

    175k jak masz zamiar przebija mnie po 2k to wez...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin