Skocz do zawartości

Deesiku

Gracz
  • Postów

    39
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Deesiku

  1. Bardzo fajny, jeździłbym po pustyni elo
  2. Model: Sabre ID: 16496 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 96164,1km Dodatki: felgi (1084), moduł UP1, moduł UP2, podświetlenie licznika (███)Cena: Czekam na oferty Coś od siebie: Chciałbym sprzedać za jakąś rozsądną cenkę. Vmax 200. SS’y: Tak naprawdę nie ma za bardzo po co dawać SS'y, zielonkawy z białym paskiem, fele kolorowe.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Deesiku

    Dzień dziecka

    czyli jednak zaczyna się od północy? czyli już jest?
  5. No pikny no, marzenie X D
  6. Deesiku

    Witam witam!

    Kurcze, w sumie od 3 lat tu jestem a się nie przywitałem, więc witam!
  7. Deesiku

    Witam witam :D

    Siemanko, nie będę się tutaj rozpisywał, konto mam od 2017 a jakoś czasu na granie ciągle brak, ale w końcu się przekonałem i w pierwsze 3 godziny się tak bardzo wciągnąłem, że zostaje na dłużej Witam wszystkich!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin