Więc jak już większość wie , lub i nie dostałem banicję (perm) , dlatego czas się pożegnać !
wymienie najlepszych <333
Mateo_202 - najlepszy przyjaciel <333 teraz tylko fb nam zostaje i mm
Majka787 - Najlepsza <33
Mirus_202 - zaopiekuj się moim bulletem w gangu
KafarPL - najlepsze akcje RP
Lewanek - te ucieczki przed sapd XD (hajsu za wyciąganie bulleta nie musisz już oddawać ;d)
Michaler - pa Michalinko
xyz.Yanush - yo :C
Pietrek - przez te 20 lat uzbieraj mi te 20k XD
TheGames_202 - cj
KNX - koniec nocnego kosiarkowania
Neon* - siemka ;c
Igols_202 - pa cj ;(
rawlos - cj cj cj
Bandito - siemka ;(
M-I-R-I-N-D-A - najlepszy support
Limitless - najlepszy administrator !
jeżeli o kimś zapomniałem to przepraszam ! zobaczmy się w 2036r żegnajcie ! ;(