Skocz do zawartości

Miper04

Gracz (bez synchronizacji)
  • Postów

    171
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Bez synchronizacji

Treść opublikowana przez Miper04

  1. Miper04

    Pożegnanie :(

    Pa kotku pamiętaj dziś w nocy U Ciebie :x
  2. Miper04

    Ide za śladem..l

    Ty jeb*ny oszuscie narobiles sobie długów i uciekasz ? Gz
  3. Miper04

    Żegnam

    Jonysz wracej
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Jest 2 i nie kłam ... pojazd nie jest zaliczany w obiegu tylko jak posiada go RCon ! twoje jest 2 i będzie ...
  6. Jak dostane ub kupię za tę 100k :v
  7. Miper04

    Pożegnanie - Ciperek

    To jest sprawa moja i ZbyKa więc nie sądzę;v
  8. Miper04

    Pożegnanie - Ciperek

    Tylko on ma za wymiane podczas zakazu .. A ja mam przez BosSika ;-; i mam bana od ZbyKa nie od XQwarda
  9. Miper04

    Pożegnanie - Ciperek

    KNX jeżeli dostanę ub na pewno wrócę ale na chwile obecną jest to nie możliwe ;c
  10. Miper04

    Pożegnanie - Ciperek

    to postoi tam teraz 20lat gz XD przynajmniej przebiegu mi nie wbijecie :v
  11. Miper04

    Pożegnanie - Ciperek

    chyba nie dostane ub to wszystko przez tego BosSika !!!!
  12. Miper04

    Pożegnanie - Ciperek

    Dobra nie płacz i dawaj do mnie :v
  13. Miper04

    Pożegnanie - Ciperek

    Napisałem ale zazwyczaj z takim powodem gracz ma zerowane konto a ja nie chcę stracić 1200h przegranych 14000LP i bulleta .. hajs mogą mi zabrać ale reszty nie oddam..
  14. Miper04

    Pożegnanie - Ciperek

    odchodze z powodu bana , nie mam "bólu du*y" z tego powodu tylko przez bana nie moge grać ;v
  15. Miper04

    Pożegnanie - Ciperek

    "Wyjaśnij coś na forum" nie wiem co mam wyjaśniać ;-;
  16. Miper04

    Pożegnanie - Ciperek

    Więc jak już większość wie , lub i nie dostałem banicję (perm) , dlatego czas się pożegnać ! wymienie najlepszych <333 Mateo_202 - najlepszy przyjaciel <333 teraz tylko fb nam zostaje i mm Majka787 - Najlepsza <33 Mirus_202 - zaopiekuj się moim bulletem w gangu KafarPL - najlepsze akcje RP Lewanek - te ucieczki przed sapd XD (hajsu za wyciąganie bulleta nie musisz już oddawać ;d) Michaler - pa Michalinko xyz.Yanush - yo :C Pietrek - przez te 20 lat uzbieraj mi te 20k XD TheGames_202 - cj KNX - koniec nocnego kosiarkowania Neon* - siemka ;c Igols_202 - pa cj ;( rawlos - cj cj cj Bandito - siemka ;( M-I-R-I-N-D-A - najlepszy support Limitless - najlepszy administrator ! jeżeli o kimś zapomniałem to przepraszam ! zobaczmy się w 2036r żegnajcie ! ;(
  17. 35k i 69PLN // wycofuję ofertę z powodu bana ! ;v
  18. Model: Sabre Pojemność silnika: 1.6cm3 Przebieg: 3000km Usterki: nie bita Cena : Licka od 0PLN KT : 90 000PLN ID: 511 Tuning : felgi 1076 i CB radio Kolor: granatowy Kolor swiatel : Standardowe SS'y: -- Zapoznałem się z regulaminem i będę go przestrzegać. Frytek_202
  19. Może Sabre ID 511 przebieg 3000km nie bita
  20. Pamiętam cię jak pracowałeś na kopalni cały dzień bo chciałeś blade kupić
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin