Witam,
Chciałbym się z wami pożegnać. Oficjalnie ogłaszam, iż odchodzę z serwera.
Dzięki wszystkim za wspólną grę. Chwile spędzone na tym serwerze, były jednymi z najlepszych w moim życiu. Dzięki za te parę miesięcy wspólnego grania. Wierzcie, że pisząc to pożegnanie mam dosłownie łzy w oczach...
Dzięki wszystkim tym, którzy zaprzyjaźnili się z kimś takim jak ja. O swoich przyjaciołach się nie zapomina, dlatego ja też nie postąpię inaczej Być może będę od czasu do czasu wbijał na serwer lub na mumbla. Jeżeli ktoś chciałby mieć ze mną jakikolwiek kontakt, to zapraszam na PW. No to teraz wypadałoby wypisać te osoby, z którymi grało się najlepiej <3
- Całe TSA oczywiście, nie będę tutaj wypisywał poszczególnych osób, bo nie ma to sensu. Głównie chciałbym pogratulować Kasi oraz ByłemTu, za to, że dowodzili tą frakcją jak najlepiej się tylko dało. Dziękuję Syriuszowi, za tak dobrą rangę w Transporcie Lotniczym, dziękuję wszystkim za wspólny czas spędzony na służbie/mumblu.
- Całe radio StayFM. Życzę wam dużych sukcesów, jak najwięcej udanych eventów, oraz jak najwięcej słuchaczy. Scyrix, Lukos i Snoop, dziękuję za danie mi szansy. No i oczywiście chciałbym podziękować kochanemu Czesiowemu
- Całą organizację Weed oraz Fast&Furious, dziękuję za rangę V-Lidera w F&F
- KeisajPL, dzięki za sprowadzenie mnie na ten serwer
- amj, dzięki za wszelką pomoc podczas moich audycji
- Kochany D@r3czek
- Cola, dzięki za wszelką pomoc
- HDaTa, dzięki za wspólne odwalanie
- Frixo, dzięki frytku za wszystko :* cj
- hsdf :3
- Lewanek :3
- Janusz_Barton <3
- Czarnuulka <3
- Mango
- Dominik997, dzięki za koncerty
- Loxes
- Drosiu
- Boruś :3
- Lewanboski:*
- Cornes
- Michaler, dzięki za wywiad :v
- yanush, dzięki Benedykt za wszystko
- MRpompom, SpiderPL, B@rt3k - dzięki za szansę w organizacji
- Nukill, dzięki za szansę w organizacji oraz za wszelką pomoc
- Pietrek, dzięki za ten pościg na lagach
- RaveX
- Robek
- MaTTix
- RudyMarek i sQu, dzięki za wszystkie pościgi
- Syndykator
- TeamForEver
- TheTomson
- Turysta
- KNX
- TwinTurbo
- Velsof
- Wybojowy
- krapeq
- Cała administracja
Jeżeli kogoś nie wypisałem, to bardzo przepraszam. Piszcie śmiało, abym kogoś tutaj jeszcze wypisał
Chciałbym jeszcze na koniec pogratulować Zbykowi, Nexowi oraz XQwardowi, tak genialnego serwera jakim jest 4LIFE.
Jeszcze raz wszystkim dziękuję za grę, oraz życzę wszystkim dużo sukcesów!
Pozdrawiam, Ox
S4
/yt
[media][/media]