Imię: Tomek. Nick: Scyrix Staż na serwerze: 230 godzin Ogarniętość od 1 do 10: 10 Coś o sobie: Mam na imie Tomasz, mam 16 lat , Mieszkam w angli a tak dokladniej to w miescie luton nie daleko londynu. Interesuje sie informatyka , medycyna oraz aktorstwem noi oczywiscie motoryzacja. Dlaczego chcesz do nas dołączyć: Poniewaz interesuje sie aktorstwem chociaz nie wiem czy ma to cos wspulnego z tym . Potrafie grac zespolowo , Mam ogarniety mikrofon . Posiadam komunikator mumble , TeamSpeak 3 oraz Skype.
Jest to cos nowego na serwerze , Dlatego tez chcialbym pomoc w rozwoju owej organizacji, a przy okazji sprawdzic swoje umiejetnosci w aktorstwie czy tez nie wiem co tam bedzie ;3 .
To tyle odemnie
Z powazaniem:
Scyrix (Tomasz)