Skocz do zawartości

Norbi1478

Gracz
  • Postów

    982
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Norbi1478

  1. Wróciłeś :D
    1. Teusz

      Teusz

      Taką muzyke mogę słuchać całymi dniami.// TRIN

  2. Model pojazdu: Willard Przebieg: 200 km Cena: Nie ustalam , chcę wiedzieć ile możecie mi możecie dać za tą perełkę ID: 171 Kolor: Bialy Tuning: Felgi - Nie znam id Kolor świateł: Standard SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Wstawiam tu to tylko na razie by zobaczyć cene jaką możecie mi zaproponować , jest to auto z startu serwera. Marzec 2015 , ruszył salon i kupiłem go. Przez kilka miesięcy stał w Przechowalni , czasami go odpalałem. Dla tego taki niski przebieg.
  3. Dzień dobry, cześć i czołem! pytacie skąd się wziąłem? Jestem wesoły romek ...

  4. Windows 7 , instalacja - 0x80070570 Zna sie ktos na tym ? Jak tak to zapraszam na PW. Za pomoc moge zapewnic nagrode

    1. Propa

      Propa

      Znam sie, moge ci pomoc jak cchesz tylko kiedy

    2. Norbi1478
    3. zeamsone.

      zeamsone.

      Ja się trochu znam,napisz na PW

       

  5. Śnieg *-*

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. TheKruzii
    3. gibipl

      gibipl

      9°C pozdro z zachodniopomorskiego P:

    4. Bolek.

      Bolek.

      Śnieg :D Pozdrowienia from WLKP

    5. Fafus

      Fafus

      U mnie śnieg cały dzień *-*

    6. gibipl

      gibipl

      rano miałem 4°C i myślałem, że mi ryj odmarznie ;-;

  6. Norbi1478

    Odchodzę

    Pożegnany Zamykam.
  7. Norbi1478

    4life Steam

    W grupie jestem już i ja
  8. Norbi1478

    Przeróbki 4life

    Ktoś coś ? Bo temat długo nie aktualizowany.
  9. Brak zainteresowania Zamykam.
  10. Brak zainteresowania Zamykam.
  11. HAHA XD

    1. Norbi1478

      Norbi1478

      Oj marianek nie spinaj :>

    2. Czekoladowo

      Czekoladowo

      AHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH

    3. Grzengol
    4. Mistrzuu
  12. Jeszcze raz ktoś mi wyśle wiadomość na PW " plis sprawdz apelke o UB" to zabije ;---;

  13. Hehe , nie ma to jak ctrl + c a potem ctrl + v
  14. Norbi1478

    PJ do aut

    To nie są twoje podmianki ... Zamykam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin