Skocz do zawartości

-Mister-

Gracz
  • Postów

    63
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez -Mister-

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. 134092 + mogę ci coś kopanac kaski
  3. 134092 + moja dopka może się dogadamy
  4. -Mister-

    .

    Admiral.... 134092 + moja dopka może się dogadamy
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Model sultan sedan Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: Obojętnie Cena: do dogadania Dodatki: x Coś od siebie: najlepiej żeby sultan był czysty
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Model: Jester DSD ID: 102595 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 2700km+ Dodatki: atrapa nitro (1009), felgi (1079), wydech (1066), moduł UP3, tablica rejestracyjna (majciarz), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (40%) Cena: 360k+ Coś od siebie: Fajna furka pod projekt. SS’y: https://imgur.com/a/fnTUWIB
  9. W logach można sprawdzić jeśli będzie potrzeba się wyszuka..
  10. I tak na koniec chciałem dodać, że zlecenie pod tytułem "pojazd na posesji" wykonałem. Odjeżdżając napisałeś mi "weź jeszcze te dwa" odpisałem ci że przyjadę to przyjadę, ponieważ nie musiałem bez zlecenia wracać od razu po te auta. Po dokończeniu zlecenia dostałem kolejne zlecenie z góry byłem bardzo blisko więc zająłem się tym, a ty w tym momencie zacząłeś mi teksty "zapraszam po resztę aut" uważam że zachowywałeś się bardzo arogancko i stwierdziłem że nie będę kontynuował współpracy z tobą i napisałem ci grzecznie że jestem zajęty i możesz wysłać zlecenie ktoś inny podjedzie i się tym zajmie. Byłeś uparty chciałeś za wszelką cenę postawić na swoim, i dalej uważałeś że po mimo tego że zlecenia nie miałem to akurat ja, gdzie w danym momencie byłem zajęty powinienem podjechać do ciebie. Po czym po informowałeś mnie o skardze a na koniec do tego zablokowałeś wiadomości prywatne w momencie którym chciałem się z tobą dogadać .
  11. Po za tym tłumaczyłem ci wszystko jak wygląda sytuacja w wiadomości prywatnej. Nie rozumiem po co jest ta skarga, tłumaczysz się tym że codziennie parkują ci ludzie na twojej posesji. Pojazd który zabrałem stał tam od 4dni. Mogliśmy naprawdę się dogadać w wiadomości prywatnej nie na zasadzie że ty mi wydajesz polecenia tak jak to miało miejsce w wiadomościach prywatnych.
  12. Witam z tej strony Adept Mistermix.rn Sytuacja wyglądała następująco dostałem wezwanie od gracza Szotowiec, że stoi u niego na domku pojazd(nie jego). Gdy przyjechałem na miejsce zobaczyłem pojazd marki Perennial, który rzeczywiście stał na domku gracza Szotowiec, auto stało tam ponad 4 dni nowego gracza więc najzwyczajniej wziąłem owy pojazd na przechowywalnie. Generalnie to uważam, że nie postąpiłem żadnego błędu i zostawiam to sytuację do oceny zarządowi.
  13. Id 39546 + dopka z 30k
  14. Model: Fortune ID: 39546 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 10k+ Dodatki:atrapa nitro (1008), felgi (1073), moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%)Bak benzyny: 90 litrów Butla LPG: 75 litrów Cena: Oferty Coś od siebie: Piękna bryczka SS’y: https://imgur.com/a/26Ne7GP
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin