darkmon się kłania.
Informowałem Cię, że jeżeli wyrzuci Cię z serwera masz 10 minut by na niego powrócić, lecz tego nie uczyniłeś. Nie mogę chwilowo odnaleźć logów, lecz sądzę, że administracja nie będzie miała z tym problemu. Do tego wątpię co do wystąpienia networka, ponieważ pisałeś ze mną normalnie do czasu wyjścia z serwera. Dlaczego nie wróciłeś na serwer?
Przedstawiałem wszystkie wykroczenie i dobrze wiemy, że nie chodziło tutaj tylko o skakanie po radiowozie.
Myślę, że póki co nie muszę rozwijać swojej wypowiedzi z powodu braku dowodów, pozdrawiam.