Skocz do zawartości

darkmon

Gracz
  • Postów

    156
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez darkmon

  1. Z szacunku do Ciebie nie skomentuje i zaproponuje poczekanie na zarząd frakcji Pozdrawiam, Detective III darkmon
  2. Dobrze, rozumiem, że zarzucasz mi niski poziom gry? Zacznij kolego od siebie wraz ze znajomym, wypadałoby wraz z kolegą pisać poprawnie oraz coś rozwinąć zamiast nam zarzucać amatorkę [2021-03-14 19:09:21] [Output] : Mar1k [235]: JEsli nie opuscicie broni w ciagu 3 sekund [2021-03-14 19:07:55] [Output] : pioter21 [88]: rÄ…czki do gory [2021-03-14 19:08:19] [Output] : pioter21 [88]: (( halo odbijamy amzka )) [2021-03-14 19:09:32] [Output] : pioter21 [88]: wymiana 1za 1 Także wracając wypadałoby wziąć się za siebie, a dopiero potem wytykać błędy innych Szanowny Pan nie powinien raczej mierzyć wszystkich własną miarą Pozdrawiam, miłego wieczoru
  3. Wszystko ładnie, ale dlaczego mieliśmy Cię informować o wykorzystaniu ŚPB skoro nie zostały takowe środki wykorzystane, wykorzystama została broń palna. Poza tym kierowałeś wylot broni w kierunku osoby postronnej co uprawnia do natychmiastowego oddania strzałów
  4. Dziękuję bardzo w imieniu swoim oraz kolegów, odsyłam do lektury stopni użycia siły, ponownie życzę miłego wieczoru
  5. Detective III darkmon się kłania Postanowiliśmy rozbudować akcje o tło rasowe co również spodobało się osobie odgrywającej z nami @AmzeK*, co więcej na koniec @AmzeK* podziękował nam za akcję i tak zakończyliśmy, więc dlaczego poruszasz ten temat? Chyba sobie żartujesz, takie oskarżenia mogę skierować za to w Twoją stronę, gdyż to Ty uciekłeś z miejsca akcji po oddanych strzałach No przecież logiczne, że będziemy rozmawiać przy herbacie z dwoma uzbrojonymi napastnikami. Wewnętrzne regulacje upoważniały nas do oddania strzałów. Poza tym niepełny wzór Pozdrawiam, życzę miłego wieczoru
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Detective II darkmon się kłania Jedyne co mogę zrobić w chwili obecnej to odesłać osobę rozpatrującą skargę do raportu z zatrzymania
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. darkmon

    Cheetah 2.2

    Kupiłem, można zamknąć
  12. Miałem okazję z Wami kilkukrotnie współpracować w czasie zdarzeń, nie ma się do czego przyczepić, zawsze jest profeska, jesteście pomocni przy większych akcjach.
  13. darkmon

    Cheetah 2.2

    Model: CheetahPojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: Obojętnie Cena: Dogadamy się Dodatki: FT bez nitra Coś od siebie: Zaprassam do skłania ofert
  14. Nick: darkmon Kanał: Prywatny, organizacyjny, biznesowy. (Niepotrzebne skreślić) Nazwa kanału: Biuro darkmona Kiedy ostatnio kanał był używany: w sobotę (5.12) Jak często kanał jest używany: kilka razy w tygodniu Czy kanał ma zostać usunięty?: TAK/NIE
  15. Witam ponownie Raczej nie jesteś od tego aby osądzać co należy do moich obowiązków, bo na pewno nie jest nim ściganie DM-owych try-hardów uprzykrzających wszystkim służbę. Jako, że po zjeździe na mechanika ponownie zacząłeś mnie prowokować postanowiłem w końcu Cię zatrzymać, a jako, że byłeś wyjątkowo uciążliwą osobę podjąłem decyzje o podliczeniu wcześniej wykroczeń, ponieważ całość rozgrywała się nie dłużej niż przez 5 minut. Do tego pozwolę sobie przytoczyć istotny punkt regulaminu składania skarg oraz informuję, że do czasu spełnienia tego oto warunku kończą się moje wypowiedzi. Pozdrawiam
  16. Licząc wcześniejsze prowokacje były to następująco: - przekroczenie prędkości - wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym - utrudnianie pracy służbom mundurowym - niszczenie mienia policji Większej ilości nie pamiętam, jako, że sytuacja miała miejsce kilka dni temu, co nie zmienia faktu, że zostałeś poinformowany o obowiązku wejścia na serwer po jego celowym opuszczeniu/networku, a jako, że tego nie uczyniłeś pozwoliłem sobie doliczyć 30 minut do aresztu. Do tego prosiłbym o przedstawienie materiału dowodowego
  17. darkmon się kłania. Informowałem Cię, że jeżeli wyrzuci Cię z serwera masz 10 minut by na niego powrócić, lecz tego nie uczyniłeś. Nie mogę chwilowo odnaleźć logów, lecz sądzę, że administracja nie będzie miała z tym problemu. Do tego wątpię co do wystąpienia networka, ponieważ pisałeś ze mną normalnie do czasu wyjścia z serwera. Dlaczego nie wróciłeś na serwer? Przedstawiałem wszystkie wykroczenie i dobrze wiemy, że nie chodziło tutaj tylko o skakanie po radiowozie. Myślę, że póki co nie muszę rozwijać swojej wypowiedzi z powodu braku dowodów, pozdrawiam.
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nick z serwera: darkmon Nick używany na Mumble: darkmon Ilość godzin przegranych na serwerze: 1150 Czy posiadałeś już kanał?: nie Nazwa kanału: Biuro darkmona Nazwa podkanałów: Gabinet Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Tak Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: Tak Coś od siebie: Raczej nie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin