Skocz do zawartości

darkmon

Gracz
  • Postów

    156
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez darkmon

  1. Transport zwłok =/= uzasadnienie do użycia sygnalizacji
  2. Ja tylko wykonywałem swoje obowiązki i nie mam sobie nic do zarzucenia. Ominę już próbę sprowokowania mnie w czasie następnego tego dnia zdarzenia. Poczekajmy na zarząd Dodam tylko, że po podaniu przez zatrzymanego stopnia służbowego kierowca uruchomił silnik i jak gdyby nigdy nic odjechał BEZ mojego pozwolenia.
  3. Z tego co mi wiadomo przejmując pacjenta zbieraliście wywiad, a Police Officer I Kelly udrożnił drogi oddechowe poszkodowanego, więc robienie tego drugi raz jest błędem Nie skomentuję tej prowokacji w moją stronę, powiedziałem wam co zrobiliście źle i tyle No tutaj muszę Ci przyznać rację, miało to zabrzmieć inaczej, jednak nie zmienia to faktu, iż wykonywałem swoje czynności służbowe, a wy zignorowaliecie mnie chociażby, wtedy gdy zaparkowaliście karetkę na terenie strefy DM i poprosiłem o jej przestawienie.
  4. Witam, Sergeant I darkmon się kłania Zaczynając od początku. W czasie patrolu z funkcjonariuszem @xDeynNxzauważyliśmy iż wracaliście że zdarzenia transportując ciało gracza @SandPower używając sygnalizacji świetlnej co uznałem za nadużycie. Przytoczę tutaj serwerowy kodeks ruchu drogowego: 5.Kierowca pojazdu uprzywilejowanego ma prawo do przekraczania prędkości, jazdy pod prąd, wykonywania manewrów drogowych w miejscach niedozwolonych, zatrzymywania się oraz postoju w miejscach niedozwolonych. Jednakże każda z takich czynności powinna być uzasadniona, i nie powinna stwarzać zagrożenia w ruchu drogowym. Z tego co wiem transport ciała nie wymaga użycia sygnalizacji, więc mogłem potraktować to jako nadużycie. W tym momencie oskarżyłeś mnie z tego powodu, że wykonywałem swoją pracę i zatrzymałem kierowcę łamiącego KRD, co bardzo istotne jest moim OBOWIĄZKIEM. Co do zatrzymania miałem pełne prawo Pana zatrzymać, ponieważ poruszał się Pan TYLKO z uruchomioną sygnalizacja świetlną, a nie dźwiękowa stąd wniosek, że zatrzymany pojazd nie był uprzywilejowany. Przytoczę tutaj po raz kolejny KRD: 1. Pojazd jest pojazdem uprzywilejowanym w przypadku kiedy generuje sygnały świetlne oraz dźwiękowe o zmiennym tonie. 6.Kierowca pojazdu uprzywilejowanego nie jest bezkarny.
  5. Raczysz zaprzestać spamu? Po zakuciu poinformowałem Cię o powodzie zatrzymania i wymiarze kary
  6. Sergeant I darkmon się kłania. Nakazałem Ci się położyć na ziemi, a ty postawowiłeś uciekać. Jest nie nieprawda, kiedy nie miałeś już gdzie uciec oddałeś w moją stronę strzały, po czym zostałeś obezwładniony i aresztownany. Wątpię, oddałeś strzały kiedy mnie zauważyłeś, po czym zostałeś momentalnie obezwładniony. Nie udawaj niewiniątka. Trwała akcja na DM i nakazałem Ci się położyć dla bezpieczeństwa pozostałych Officerów, a ty zacząłeś uciekać przez, strefę. Szedłem* I piszesz skargę?
  7. Stwarzałeś zagrożenie dla Officera co jest podstawą do użycia broni palnej
  8. Mówimy tutaj o początku zdarzenia, gdzie z mojej perspektywy prawie wjechałeś w Officera po tym jak opuścił pojazd
  9. Pozwolę sobie tego nie skomentować Dowód przedstawiony przez @QumiK^,^ jest wystarczający, aby stwierdzić iż użycie broni było uzasadnione. Tak tylko dopomnę się o nagranie
  10. Nie zgadzam się z tym fragmentem, ponieważ @QumiK^,^ zdążył zatrzymać pojazd i przystąpić że mną do zatrzymania. Może odniósłby się Pan do łamania RP przez pańską osobę poprzez skok z mostu?
  11. Sergeant I darkmon się kłania. Strzały zostały oddane, ponieważ celowo próbowałeś potrącić Officera @QumiK^,^, co w pełni upoważnia nas do oddania strzałów. Poza tym odwalałeś i stwarzałeś zagrożenie dla osób trzecich. Co ma być w logach, bo nie rozumiem? Prosiłbym o przedstawienie rzeczowych dowodów w postaci screenshotów lub nagrania, oczywiście, na którym widać jak stwarzasz zagrożenie dla osób postronnych oraz łamiesz wszelkie zasady RP, ponieważ wydaję mi się, że po skoku z mostu nie byłbyś w stanie biec dalej.
  12. Nie wiem co to ma do rzeczy, ponieważ supporter został zawezwany z powodu zbugowania się kajdanek, ale RolePlay z narkotykami w czasie prowadzonej służby chyba łamie regulamin frakcji?
  13. Twój nick: darkmon Nick osoby oskarżonej: Kapselel Powód napisania skargi: Niegodne reprezentowanie frakcji. Na załączonych dowodach możemy zobaczyć jak gracz hańbi dobre imię frakcji. Dowody: https://m.imgur.com/a/8veL8sP
  14. Dowody wysłane w wiadomości prywatnej z powodu widoczności czatu służbowego
  15. Ale jednak na środku drogi stałeś obok radiowozu mimo otrzynania nakazu odjechania Dowody proszę. Jeśli mówimy o sytuacji przy zatrzymaniu Cabbie wbiłeś mi się w radiowóz i żądałeś pieniędzy.
  16. PO III darkmon się kłania. Przez całą moją dzisiejszą byłem przez ciebie prowokowany, jezździłeś za mną oraz wymuszałeś pieniądze. Podczas twojego ,,obserwowania RP" stałeś na środku drogi oraz blokowałeś ruch. Nie reagowałeś na moje polecenia. Odjechałeś dopiero po interwencji supportera @AdiZ. Zatrzymałem Cię dopiero przy mechaniku, do którego dotarłeś cały czas śledząc mój radiowóz, a mogłem to zrobić wcześniej, bo cały czas utrudniales mi prowadzenie służby. Po przyjęciu mandatu i udaniu się do mandatu znieważyłeś mnie, więc podjąłem decyzję o natychmiastowym transporcie podczas, którego zostałem jeszcze dwukrotnie znieważony na co jestem w stanie przedstawić dowody, lecz później, bo nie ma mnie przy komputerze. Wielokrotnie kazałem Ci odjechać, a ty robiłeś co chciałeś. 2240PLN, jeśli piszesz skargi rzetelnie zapoznaj się chociażby z kwotą mandatu. Tekst był zupełnie inny na co posiadam dowód, lecz przedstawię go dopiero później z powodu brak dostępu do komputera. Dla sprostowania użyłem tasera, bo już raz podjąłem próbę zatrzymania w czasie prowadzenia odcinkowego pomiaru prędkości, lecz osoba oskarżająca mnie uciekła Dodam jeszcze tylko, że wzór jest niekompletny, a załączony dowód nie pokazuje żadnego mojego przewinienia. Możebyś przedstawił nagranie, którym tak się zasłaniałeś? Oczywiście z całego czasu, w którym za mną jeździłeś.
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. PO II darkmon się kłania. Trochę kultury nie zaszkodzi. Ostrzał prowadzony był z powodu stwarzanego przez ciebie zagrożenia - staranowanie na przykład Podjąłem się zatrzymania drogowego, a Pan merat rozpoczął ucieczkę. Co do ,,afczenia" byłem w trakcie zgłaszania zatrzymania co trwało pół minuty. Opony zostały uszkodzone z powodu stwarzanego zagrożenia. Dodam również, że po zakończeniu pościgu jak gdyby nigdy nic wyszedł z serwera, a przez cały czas trwania pościgu znieważał mnie.
  19. Prosiłbym, aby w przypadku składania skargi uważnie śledził Pan jej przebieg. Wszystko zostało wyjaśnione w pierwszej mojej wypowiedzi. Dodam tylko, że przy ruszeniu przez Pana pojazdem tym bardziej miałem obowiązek Pana zatrzymać, aby nie podjął się Pan próby ucieczki.
  20. Pragnę zauważyć iż zatrzymałem się na znaku, a radiowóz został przez was przepchnięty do przodu.
  21. PO I darkmon się kłania Zacznijmy od pierwszego oskarżenia: Zastawiliście Panowie radiowóz i pomimo mojej prośby cały czas blokowaliście ruch, a więc stawialiście opór, więc chciałem podjąć się użycia ŚPB. Po około minucie ponownie mnie zastawiliście, więc rozpocząłem zatrzymania drogowe. Co do kolizji wyraźnie widać znak ,,STOP", na którym się zatrzymałem, gdy ty wjechałeś w tył mojego radiowozu, ponieważ nie zatrzymałeś się przy nim. Co celowania podjąłem się próby zatrzymania twojej osoby z powodu nieprzyjęcia mandatu za popełnione wykroczenia, a ty cały czas nie chciałeś opuścić pojazdu. Pragę również wspomnieć, że odmowę mogłem uznać, ponieważ około pięciu razy pytałem o to czy przyjmujesz mandat, lecz ty cały czas ignorowałeś mnie. W dodatku w pewnym momencie jak gdyby nigdy nic uruchomiłeś silnik i ruszyłeś, co mogłem uznać za próbę ucieczki. Proszę o wypowiedź: Pequs, Karafik oraz Maciek
  22. Pan spojrzy jeszcze na natężenie ruchu oraz ilość graczy w miejscu zdarzenia. Warto też wspomnieć o klasyfikacji zdarzenia jako masowe, więc RP też było więcej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin