Witam, zauważyłem że niektórzy mają problem z poprawnym skonfigurowaniem mumble'a.
Mam dla was krótki poradnik,
mam nadzieję że pomogłem
Jeżeli up nie pomoże to:
1. Jesteśmy na mumblu: http://scr.hu/7n38/ugj0b
2. klikamy w pomoc: http://scr.hu/7n38/plh0t
3. nastepnie w kreator ustawien dzwieki ( nie moglem tu wstawic ssa )
4. Pojawia się panel kreatora: http://scr.hu/7n38/e2dxc
5. klikamy dalej http://scr.hu/7n38/n6u4j
6. Pojawiają się ustawienia mikrofonu, tam trzeba ustawić urządzenia z których aktualnie korzystasz słuchawki i mikrofon
http://scr.hu/7n38/mgm88
7. Ustawiasz mikrofon z którego korzystasz oraz słuchawki. http://scr.hu/7n38/48fl6
8. Po tym klikamy przycisk " dalej " http://scr.hu/7n38/kn199
9. Później ustawiamy swoje urządzenie, ja tu zostawiłem domyśłnie. http://scr.hu/7n38/3ss99
10. Dalej regulujemy głośność, tutaj również zostawiłem domyślnie. http://scr.hu/7n38/wtbqh
11. Tutaj wybieramy "aktywację głosową" Polecam na przycisk, a jakim przyciskiem to już sobie sam ustal: http://scr.hu/7n38/l9hz9
12. Następnie wybieramy jakość oraz ustawienia, ja mam domyślnie u siebie: http://scr.hu/7n38/0uzut
13. Dźwięk pozycyjny, zostawiłem domyślnie oraz ustawiłem przycisk " używam słuchawek " : http://scr.hu/7n38/apdc9
14. Gratuluję! Możesz spokojnie używać mumbla! Zapamiętaj przycisk którym aktywujesz swój głos!.
Mam nadzieję że pomogłem.x2