Skocz do zawartości

Filip1908

Gracz
  • Postów

    159
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Filip1908

  1. Witam, zauważyłem że niektórzy mają problem z poprawnym skonfigurowaniem mumble'a. Mam dla was krótki poradnik, mam nadzieję że pomogłem Jeżeli up nie pomoże to: 1. Jesteśmy na mumblu: http://scr.hu/7n38/ugj0b 2. klikamy w pomoc: http://scr.hu/7n38/plh0t 3. nastepnie w kreator ustawien dzwieki ( nie moglem tu wstawic ssa ) 4. Pojawia się panel kreatora: http://scr.hu/7n38/e2dxc 5. klikamy dalej http://scr.hu/7n38/n6u4j 6. Pojawiają się ustawienia mikrofonu, tam trzeba ustawić urządzenia z których aktualnie korzystasz słuchawki i mikrofon http://scr.hu/7n38/mgm88 7. Ustawiasz mikrofon z którego korzystasz oraz słuchawki. http://scr.hu/7n38/48fl6 8. Po tym klikamy przycisk " dalej " http://scr.hu/7n38/kn199 9. Później ustawiamy swoje urządzenie, ja tu zostawiłem domyśłnie. http://scr.hu/7n38/3ss99 10. Dalej regulujemy głośność, tutaj również zostawiłem domyślnie. http://scr.hu/7n38/wtbqh 11. Tutaj wybieramy "aktywację głosową" Polecam na przycisk, a jakim przyciskiem to już sobie sam ustal: http://scr.hu/7n38/l9hz9 12. Następnie wybieramy jakość oraz ustawienia, ja mam domyślnie u siebie: http://scr.hu/7n38/0uzut 13. Dźwięk pozycyjny, zostawiłem domyślnie oraz ustawiłem przycisk " używam słuchawek " : http://scr.hu/7n38/apdc9 14. Gratuluję! Możesz spokojnie używać mumbla! Zapamiętaj przycisk którym aktywujesz swój głos!. Mam nadzieję że pomogłem.x2
  2. Super GT, licznik czerwony, felgi, 2 na serwerze cena: 200k do nego.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Do czego do doszło żeby administrator na administratora pisał skargę ;-;

    1. fake
    2. uBitek
    3. CumeK

      CumeK

      czemu dostałem bana na 2lata za nic ?!

    4. GREGORY.
    5. DaszeK

      DaszeK

      każdy an tym serwie jest niewinny ;v

  5. Czytać się naucz, survival + gildie.
  6. Jedyny pozytywny komentarz ;-;
  7. -Filip! -Co? - dwa zero

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Żebyś ty się przypadkiem nie rozpadł
  14. Filip1908

    Filip cj znowu wraca

    CJ FILIP znowu wraca, trzeba ogarnąć organizacje XD
  15. uBitek- Kiedy sparring ? :D

    1. Izorux
    2. Filip1908

      Filip1908

      Izorux chodź na mumbla wszystko mi powiesz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin