Skocz do zawartości

Ar0n

Gracz
  • Postów

    75
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Ar0n

  1. Twerto rikoo na makaoo pilismy drinki jedlismy lodyy ja stary a on mlody.
  2. Ar0n

    Pora i na mnie

    Witajcie, dosyć nie dawno znów u Was zagościłem, i wypadałoby się chyba przywitać! Także witam wszystkich, mam na imię Jakub mam 16 lat, pochodzę z małopolski, życzę wszystkim miłej gry!
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Życiowy fart:

    0.10 $ dzienny bonus postawione na zielone siadło, potem red x2 siadło, znów red x2 siadło, ponownie x2 na czarne siadlo i ponownie x2 red siadło

    #ZAROBIONYFHUI

  5. I będą białe bluzy z czarną czaszką i czarne bluzy z białą czaszką

  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Miłego dnia :P ~~ Oddać książki i vacacje !

  10. gdzie asperow szesc tam pseudolow szesc hehe

  11. Dropnac 2 usp po 25 euro sprzedac je z mysla ze trafisz ich wiecej ~~ [*]

  12. Ar0n

    [S] Blista Compact

    Model: Blista Compact V-Max:150 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 5400 Usterki: Brak Cena: Wywolawcza 45,000 PLN ID: 471 Kolor: Biay Tuning: Felgi ahaby, spoiler , progi ,wlot dach , wlot maska Kolor świateł: Podstawowy SS'y: http://imgur.com/a/CNoW8 Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Tak Jezeli cena mnie nie bd satysfakcjonowala nie sprzedam auta!
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Siema siema witam was w kolejnym odcinku na moim kanale dzisiaj chce was oprowadzic po szpitalu i opowiedzieć o tym co dowiedziałem się o frakcji w niespełna nie całe 2 dni zycze miłęgo oglądania cześć! https://www.youtube.com/watch?v=umQUjpjL2us&feature=youtu.be
  15. Nick chwalącego*: PakujWalize. Nick chwalonego*: MaciekMaster69 Powód pochwały*: Pomoc Opis zdarzenia: Ratownik podal mi kilka bindow wytlumaczyl oco gdzie jak chodzi, powiedzial jakimi pojazdami bd mogli jezdzic ogólnie był mega uprzejmy i pomocny. Data zdarzenia*: 12.06.2017 Świadek: ThcMajster Dowód w postaci ss'ów lub logów*: [2017-06-12 17:24:49] [Output] : MaciekMaster69 [11]: Pamiętajcie ja wam zawsze pomogę [2017-06-12 17:24:51] [Output] : GO> SoCz3Q (16): Sell Speeder (Łódź) bez tune offki na pm|Sell FCR 900 1.6 Lampy LPG 75l i licznik pm! [2017-06-12 17:24:54] [Output] : MaciekMaster69 [11]: zgłaszajcie się do mnie [2017-06-12 17:24:03] [Output] : MaciekMaster69 [11]: jak ma rękę złamaną to zakładacie szynę kramera [2017-06-12 17:24:13] [Output] : MaciekMaster69 [11]: ale pamiętaj ręka- 50cm, noga- 100cm
  16. I jutro wycieczka 2 dni widzimy sie w piątek wieczorem :/

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin