Skocz do zawartości

GREGORY.

Gracz
  • Postów

    6 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    20
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez GREGORY.

  1. 27-05-2016 W Los Santos pomału powstaje ,,DM Area'' Strefa DM. Został otwarty sklep z bronią. Broń nie znika,można ją użyć tylko w ,,DM Area'' Oraz został dodany znak informujący nas o tym !
  2. grubo :X moja dzielnica :X @Edit: każdy ziom zbiera złom
  3. GREGORY.

    MOJE SSY Z MTA 1.4 !

    link nie działa ale ok . . .
  4. Brak dalszego zainteresowania tematem zamykam.
  5. GREGORY.

    Faggio ID 71

    Brak zainteresowania tematem zamykam.
  6. Brak dalszego zainteresowania tematem zamykam.
  7. Brak dalszego zainteresowania tematem zamykam.
  8. Brak dalszego zainteresowania tematem zamykam.
  9. Brak zainteresowania tematem zamykam.
  10. GREGORY.

    no elo

    3maj się :<
  11. 3maj się wracaj do nas !
  12. Nick w grze: $$Gr3GoRy$$ Co ma się znajdować na avatarze (dokładnie opisz): Napis GREGORY tak jak przykładowy Tło (trzeba podać własne tło): http://www.tapeta-niebo-ciemne-drzewko-miliony-trawa-gwiazd.na-pulpit.com/zdjecia/niebo-ciemne-drzewko-miliony-trawa-gwiazd.jpeg
  13. GREGORY.

    [FCR-900]

    Gdy zatrzymuje mnie SAPD odpowiadam im tak: https://www.youtube.com/watch?v=bdcKkc1z7lM I jeszcze: [*] Pamiętamy ! https://www.youtube.com/watch?v=rxE4ZTlYFtw
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin