Siemka, z tej strony Michał . Mam 13 lat, mieszkam w Gorzowie Wlkp. Interesuje się sportem, informatyką i muzyką. Zacząłem grać wczoraj. Gram pod nickiem Novyy, mam nadzieje, ze nie będę nikomu zawadzał i jak by ktoś chciał pograć to pisać, bo z kim grać nie ma