Skocz do zawartości

Princessa*

Gracz
  • Postów

    4 789
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    29
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Princessa*

  1. No to udanych Walentynek ludziska :P

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. veqzo

      veqzo

      @CAT byle byś śmigła nie zatarł

    3. Princessa*

      Princessa*

      Hah dobra i ręka ;D,  gorzej jakby jej nie było :o

    4. Damianero.

      Damianero.

      Widzisz @Placuszek, Panowie wyżej dali Ci super propozycję spędzenia walentynek.

    5. Princessa*

      Princessa*

      Także nic,  tylko korzystać wedle swojego zapotrzebowania :D

    6. Veon.ogf
  2. Princessa*

    Konkurs o 10.000PLN

    Biorę udział @KubsoneK*
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Jak skończy się limit to oddam
  5. Świetnie, może przybędę, bawcie sie dobrze!
  6. Wszystkiego najlepszego, dużo zdróweczka, szczęścia, pomyślności i czego tam sobie zechcesz, spełnienia marzeń tych dużych i tych małych, 100 lat!
  7. Dobranoc,  udanego weekendu!  :)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Damianero.
    3. CAT

      CAT

      Także życzę wikwintnego weekendu, przy szklance whisky i widoku na ocean.

    4. Veon.ogf

      Veon.ogf

      Dobranoc, wzajemnie. :4l:

    5. KubsoneK.ogf
    6. HeroS*

      HeroS*

      Dobranoc, przyda się  -_-

  8. Princessa*

    Witam ponownie! :D

    Witaj, do zobaczenia na serwerku
  9. Dzień dobry!  Wstajemy,  wstajemy,  nie śpimy! :)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  29 więcej
    2. Placuszek

      Placuszek

      No bolało bardzo, płakałem i leżałem w domku w kałuży łez i bólu. A dalej nie pamiętam, mały byłem

    3. ReDi.

      ReDi.

      A dalej było słychać jak sąsiad kotlety ubija

    4. TiAmo.

      TiAmo.

      A gdy ja byłem mały, to udawałem, że jestem pijany. A teraz... muszę udawać, że jestem trzeźwy!

    5. Veon.ogf
    6. Princessa*
  10. W porządku, jedynie troszkę mało wypowiedzi niekiedy ze strony Arasika, a tak to świetna robota!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin