Skocz do zawartości

CW4LL3S

Gracz
  • Postów

    28
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Ostatnia wygrana CW4LL3S w dniu 1 Września 2025

Użytkownicy przyznają CW4LL3S punkty reputacji!

9 obserwujących

O CW4LL3S

  • Urodziny 09.09.2000

W świecie gry

  • ID konta gracza 17217
  • Nick CW4LL3S
  • Data rejestracji 2015-09-04 15:10:10
  • Ostatnio widziany 2026-02-01 18:43:46
  • Łączny czas gry 344 godz. 48 min.
  • Respekt
    -4
    Life Points
    6321
    Punkty karne
    1196

Kontakt

  • Steam:
    https://steamcommunity.com/id/dejwisior/

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    KBC
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Naruszanie przepisów ruchu drogowego

Ostatnie wizyty

3 905 wyświetleń profilu

Osiągnięcia CW4LL3S

Zaawansowany użytkownik

Zaawansowany użytkownik (3/4)

152

Reputacja

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje CW4LL3S

  1. Ma ktos jakies fixy ktore warto wgrać do gta zeby gra smigala lepiej na nowym kompie? Priv poproszę.

    Szczegolnie uporczywe jest dla mnie to, ze obiekty sie tak pozno ładują przez co wystepuje efekt szybko zblizajacej sie biegnacej postaci na drodze, ktora ostatecznie okazuje sie jadacym samochodem xD

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      wyłącz okluzje otoczenia pod f5 temat do zamknięcia

    2. CW4LL3S

      CW4LL3S

      @AdekUchiha to jeszcze gorzej jest wtedy ;p Wlasnie wlaczylem ją znowu, bo juz mi ktos tak podpowiedział na /g

    3. AdekUchiha

      AdekUchiha

      No to jedynie dobra instalka i  komenda /ssms 512 ,jeśli dalej nie ma poprawy no to musi być błędna współpraca ze sprzętem i tyle.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin