-
Postów
28 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia CW4LL3S
Zaawansowany użytkownik (3/4)
152
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje CW4LL3S
-
Ma ktos jakies fixy ktore warto wgrać do gta zeby gra smigala lepiej na nowym kompie? Priv poproszę.
Szczegolnie uporczywe jest dla mnie to, ze obiekty sie tak pozno ładują przez co wystepuje efekt szybko zblizajacej sie biegnacej postaci na drodze, ktora ostatecznie okazuje sie jadacym samochodem xD
-
wyłącz okluzje otoczenia pod f5 temat do zamknięcia
-
@AdekUchiha to jeszcze gorzej jest wtedy ;p Wlasnie wlaczylem ją znowu, bo juz mi ktos tak podpowiedział na /g
-
No to jedynie dobra instalka i komenda /ssms 512 ,jeśli dalej nie ma poprawy no to musi być błędna współpraca ze sprzętem i tyle.
-
