Skocz do zawartości

Warcklam

Gracz
  • Postów

    12
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Warcklam

  1. Treść wątku: Model: Jester ID: 98709 Pojemność silnika: 2.0 dm3 Przebieg pojazdu: 5831,5km Dodatki: felgi (1073), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( 2jz ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), moduł ABS, przyciemnienie szyb (60%), lpg75, x1 klucz dodatkowy Cena: proszę ofki (wymiany też wchodzą w grę) Coś od siebie: wersja DSD , set lagunowy SS’y: https://imgur.com/a/60xeP3u
  2. Warcklam

    @lock

    Napiszcie pv co macie na wymiany i ile cash
  3. Warcklam

    @lock

    dzieki za ofke, ale lecim dalej
  4. Warcklam

    @lock

    Treść wątku: Model: Premier ID: 774 Pojemność silnika: 1.6 dm3 Przebieg pojazdu: 16299,6km Dodatki: wlot - maska (1004), felgi (1081), wydech (1019), aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%), lpg 75, x1 klucz Cena: proszę o ofki, wymiany też przyjmuję Coś od siebie: 20 ns, 12 aktywny SS’y: https://imgur.com/a/A9xnTOh
  5. jak rubin jak w bazie pojazdow to ma fiolet jakis czy cos , 130k sanchez
  6. Treść wątku: Model: Picador Pojemność silnika: obojętne Przebieg pojazdu: obojętne Cena: obojętne Dodatki: najlepiej na lampce lub na id Coś od siebie: dawac te picki na doniczke
  7. Treść wątku: Model: Vincent (combi) ID: 93984 Pojemność silnika: 1.6 dm3 Przebieg pojazdu: 4347 km Dodatki: E-transporter, licznik, rejka Cena: proszę o ofki poniżej Coś od siebie: super fura na taxi SS’y: https://imgur.com/a/NiqShgO
  8. Warcklam

    Kupie Picador

    Treść wątku: Model: Picador Pojemność silnika: obojętne Przebieg pojazdu: obojętne Cena: proszę o ofki Dodatki: obojętne Coś od siebie: pokazujcie co macie
  9. @ lock domek id 558 został zakupiony
  10. Ile byś mógł spuścić z ceny ?
  11. Domkiem w sumie byłbym zainteresowany, ale patrząc na ceny z forum to cena trochę spora.
  12. Gdzie mniej więcej znajduje się 558 i jaka cena ?
  13. Treść wątku: Nazwa nieruchomości: Najlepiej domek Lokalizacja: SF, AP i okolice Cena: jeśli coś ciekawego to jestem chętny sporo dać Sposób kontaktu: forum Coś od siebie: Pora się osiedlić.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin