Skocz do zawartości

Plawko

Gracz
  • Postów

    217
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Plawko

  1. Plawko

    Skupujemy auta

    Primo 1.6 fele , przebieg zerowany (2k) = oczekuje za niego 23k OPŁACA SIĘ! Perennial 1.6 Dodatkowe klucze , fele, spoiler , cb radio = Oczekuje 25k! Pereniall 1.4 fele , podświetlany licznik oczekuje ok 17k do nego. Prosze pisac na forum , mta.
  2. Model: Perennial ID: 19472 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 140k Dodatki: Dodatkowe klucze,fele, spoiler , CB radio. Cena: Cena taka jak na JPG czyli 25K Coś od siebie: Proszę pisać pod postem , PW na forum oraz PM na serwerze. SS’y: https://imgur.com/a/k5OYp0j
  3. Model: Primo ID: 24837 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1918KM Dodatki: FeleCena: Taka jak na JPG czyli 23K Coś od siebie: Pisać pod postem , pw na forum oraz PM na serwerze. SS’y: https://imgur.com/a/fPXgvxv
  4. Plawko

    Rozdaje pieniądze!

    Rozdaje pieniądze! https://www.youtube.com/watch?v=5SZC32tT79w&t=449s
  5. Plawko

    Rozdaje pieniądze!

    Rozdaje pieniądze! https://www.youtube.com/watch?v=5SZC32tT79w&t=449s
  6. łoo men troche lipa eluwka
  7. Ucieczka przed SPAD! Wbijamy 2k subów do 2K18?
  8. Wbijać na nowy film! 

     

  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Plawko

    kupie auta !!!

    bullet 1.8 all bez lamp , cena 680k
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nazwa nieruchomości: 2 Domy ID nieruchomości: 687 i 685 Cena za dobę: 90PLN , 120PLN Lokalizacja: Foster Valley Cena: Offy SS’y: https://imgur.com/a/Z0lBgAvCoś od siebie: Polecam
  13. Gratuluję wygranemu , nie udało się tym razem
  14. Plawko

    Kupie baze

    Kupię jakas baze żeby było duzo miejsca na auta , bo otwieram komis. Lokalizacja najlepiej w SF. Piszcie co tam macie w komenatrzu TYLKO Z CENĄ!!!
  15. Plawko

    Konkurs o $$$$$

    moze i coś wygram ;d
  16. Własnie miałem zamiar sprzedawać swój samochód i kupić Huntley i go zrobić na 2.2 a tu patrze konkurs to odrazu wbijam może się uda wygrać. Pozdrawiam was. Wszystkim życze powodzenia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin