Skocz do zawartości

Peter_Gryfter

Gracz
  • Postów

    259
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Peter_Gryfter

  1. Sentinel 2.2 FT bez baku nitra i atrapy
  2. Peter_Gryfter

    auto do 950k

    Sentinel 2.2 ft bez baku nitra i atrapy
  3. Sentinel 2.2 ft bez baku nitra i atrapy.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Peter_Gryfter

    Patriot

    Model: Patriot ID: 40072 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 5861km Dodatki: felgi (1025), moduł UP1, tablica rejestracyjna ( HEDZLO ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, nie pokazuje w bazie pojazdów ale jeszcze UP3 i LPG 75 (dla niedowiarków mogę pokazać jak będę na serwerze). Cena: 595k do nego. Coś od siebie: Chętnie wymienie na coś ciekawego, nie wymieniam się za waltony, perki, manany, vincenty 2.2FT itp.. SS’y: https://imgur.com/a/2WglRVd
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Jak masz na dopłatę to mogę zaoferować
  8. Zobacz @mati121 pieniądz rozdają.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Model: Patriot ID: 40072 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 5601,6km Dodatki: felgi (1025), moduł UP1, tablica rejestracyjna ( HEDZLO ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, nie pokazuje w bazie pojazdów ale jeszcze UP3 i LPG 75 (dla niedowiarków mogę pokazać jak będę na serwerze). Cena: Rozsądne oferty. Coś od siebie: Chętnie wymienie na ciekawego sultana, nie wymieniam się za waltony, perki, manany, vincenty 2.2FT itp.. SS’y: https://imgur.com/a/2WglRVd
  11. Peter_Gryfter

    Infernus NSX

    Ogólnie spoko ale gdybym miał coś zmienić to zmieniłbym żeby spojler był dopasowany do tych takich "wypustek" po bokach i powinien być zaokrąglony, kolejna rzecz to przedni grill trochę większy.
  12. Witam Dziś mam dla was konkursik w którym do wygrania jest wyżej wspomniany walton na stalówkach ! Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie ? -Polubić ten temat. -Napisać dowolny komentarz ( jeden na jedną osobę ). Planowany termin ogłoszenia wyników to 02-07-2019. WYNIKI Konkurs wygrywa @TovuPL, gratuluję! Wygrany musi zgłosić się w wiadomości prywatnej na forum po odbiór nagrody.
  13. Peter_Gryfter

    Elegy cabrio

    Jakoś mnie nie przekonuje, wolę wersje bardziej przypominającą R34
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin