Skocz do zawartości

Dudziak

Gracz
  • Postów

    1 058
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Dudziak

  1. No i kłamiesz w żywe oczy: Ja w przeciwieństwie do Ciebie potrafię korzystać z logów, powyżej masz również dowód, iż pojazd nie mógł stać Wasze ponad "2 minuty", gdzie musieliście jeszcze dojechać z mechanika. Nie wykonaliście RP, nie dopełniliście swoich obowiązków, więc teraz próbujesz wprowadzić Zarząd w błąd, aby uniknąć konsekwencji. Mam nadzieję, iż Zarząd weźmie pod uwagę te krętarstwo i wyciągnie z tego konsekwencje. Co do 300m - żarty sobie robisz? Już jadę zmierzyć. Odległość ledwo 200m, co nie zmienia faktu, iż jest to okolica. - https://imgur.com/a/WZZPA2k. *EDIT: Jak widać na Twoim SS po drugiej stronie budynku jest blip osoby, nie jest to przypadkiem najbliższa okolica? Chat rozchodzi się na dużo większą odległość.
  2. Rozumiem, że dowodów na swoje RP nie masz, a bronisz się zgłoszeniami, przy których latasz z suszarką po parkingu (https://imgur.com/a/GqHsVHc) tak?
  3. Były osoby w okolicy m.in. na mechaniku, co do zgłoszeń - czyżby nie jest przyjęte, aby najpierw reagować na zgłoszenia służb, następnie graczy, następnie samemu szukać pojazdów? Jeżeli były zgłoszenia to w jakim celu jeździliście po parkingach, po czym sprawdzaliście czas postoju pojazdów? Jeżeli były zgłoszenia, nie było czasu na RP, na to chyba również czasu brak?
  4. Lecz logi posiadasz, sprawdzić je możesz w każdym momencie - folder MTA > logs > console Zauważ również, iż pisałem do Ciebie w grze, a ty zwyczajnie olałeś moje wiadomości.
  5. Czytanie ze zrozumieniem ostatniej linijki. Zatem poproszę dowód, ponieważ w budynku tak długo mnie nie było ;).
  6. Twój nick: DudziakNick osoby oskarżonej: @Bart*Powód napisania skargi: Brak wykonania RP przy holowaniu pojazdu, zarówno przy zabieraniu jak i odstawianiu. Jeżeli jeździ się po parkingach i szuka takowych to najwidoczniej zgłoszeń nie ma, więc paragraf 12 regulaminu nie miał tutaj miejsca, więc moje pytanie, gdzie podziało się RP?Dowody: (tylko takowy zdążyłem zrobić) Dla jasności, nie chodzi tutaj o jego zaparkowanie, ponieważ stał nieprawidłowo. Skarga jest za niechlujną pracę Pracownika, który zwyczajnie zaniedbuje swoje obowiązki.
  7. Zauważ, iż Twojego radaru również nie widać, a przy próbie wyjaśnienia zwyczajnie zlałeś i pojechałeś dalej.
  8. Cofam, aczkolwiek miło byłoby, aby funkcjonariusz nie olewał innych graczy.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. 10.04.2021 @Yukine powraca do Redakcji na rangę Redaktor.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Pieniążki się przydadzą! @pawelik001 @Magik_4 @Yukine
  13. Przydadzą się punkciki na kolejne dwa miesiące :D. @pawelik001 @Magik_4
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. To niech ta osoba złoży tutaj ofertę. Sultan 750k
  16. Fajny, ale podziękuję. Czytania ze zrozumieniem chyba w szkole uczyli.
  17. Model: Oferty! Z chęcią rozpatrzę oferty Stingera, Longa, Sultana.Pojemność silnika: Najlepiej 2.2, ale Oferujcie!Przebieg pojazdu: Nieistotny.Cena: Zależy od oferty.Dodatki: Najlepiej FT bez Nitra, ale jestem otwarty.Coś od siebie: Poproszę oferty wraz z ID pojazdu oraz Waszą ceną wyjściową.
  18. 06.04.2021 Redaktor Specjalista @Kvmykk__ odchodzi z biznesu na własne życzenie.
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. 05.04.2021 Młodszy Redaktor @MIIKO odchodzi z biznesu na własne życzenie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin