Skocz do zawartości

Luzak007

Gracz
  • Postów

    57
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Luzak007

  1. Luzak007

    Kupie Admirala DSD

    Model: Admiral DSD Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: obojetnie Cena: do uzgodnienia Dodatki: jak najmniejsze Coś od siebie:
  2. Luzak007

    Moombeam-Streamline

    Login: Luzak007 Nick: Luzak007 ID pojazdu: 36364 Na jaki wariant chcesz zmienić: Streamline Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (opcjonalne): https://imgur.com/a/i1YyQsy
  3. Podałeś błędne id. Po tym id co sprawdzam wychodzi fortune 1.2.
  4. 570k jestem w stanie zaoferować, dalej
  5. Poszukuje czegoś szybszego, nie virgo dalej
  6. Model: obojętnie Pojemność silnika: 1.6-2.2 Przebieg pojazdu: obojętnie Cena: do 640k(mogę dorobić) Dodatki: obojętnie Coś od siebie: najlepiej jakieś banshee 2.0 Ele jakiś broadway jakiś fajny lowrider bądź jakaś kox fura z fajnym vmaxem
  7. Luzak007

    Sprzedam sultana 2.0!

    Model: Sultan ID: 86016 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 6400+ Dodatki: spoiler (1162), felgi (1097), wydech (1029), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (Subarek ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, przyciemnienie szyb (60%) Cena: 710k do nego ;), Coś od siebie: bardzo fajne i ladne autko, dobrze sie rozpedza ! SS’y: https://imgur.com/a/CzhCh98
  8. Luzak007

    Sprzedam sultana 2.0

    Model: Sultan ID: 86016 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 5300+ Dodatki: poiler (1162), felgi (1097), wydech (1029), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (Subarek ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, moduł ABS, przyciemnienie szyb (60%) Cena: 745k do nego ;), ewentualnie wymienię na sandkinga 1.6 z jakimś up1 bądź hydra! Coś od siebie: bardzo fajne i ladne autko, dobrze sie rozpedza ! SS’y: https://imgur.com/a/CzhCh98
  9. Luzak007

    [S] Sultan 2.0!

    Model: Sultan ID: 86016 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 5300+ Dodatki: poiler (1162), felgi (1097), wydech (1029), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (Subarek ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, moduł ABS, przyciemnienie szyb (60%) Cena: 760k do nego Coś od siebie: bardzo fajne i ladne autko, dobrze sie rozpedza ! SS’y: https://imgur.com/a/CzhCh98
  10. Luzak007

    Kupię coś do 670k!

    Pojazd juz zakupiłem lock!
  11. Luzak007

    Kupię coś do 670k!

    Nie dzk, szukam czegoś z upami
  12. Luzak007

    Kupię coś do 670k!

    Nadal nic ciekawego, ref i dalej
  13. Luzak007

    Kupię coś do 670k!

    Nie koniecznie miałem na myśli hotknife/sanda na ft, lecz na myśli było 1.6 z lekkim tune aczkolwiek, clover mnie nie interesuje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin