Skocz do zawartości

Sebax[YT]

Gracz
  • Postów

    144
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Sebax[YT]

  1. Widziałem i liczę cene demontu.Nie montarzu.
  2. Tak jak wspomniałem 15k.
  3. bo premier w salonie kosztuje 50k a sabra 85
  4. Zanczy niechce dopłaty 29k.Chce około +/- 15k
  5. Chciałeś za premiera 71k a saberki 1.8 po 90k chodzą Dopłata sama się narzuca
  6. Sebax[YT]

    Vincenta 2.0!

    moge dać sabre 1.8 wzamian
  7. Sebax[YT]

    Sabra 1.8

    Moge sprzedac 1.8 fele,przebieg 700km za 90k
  8. Dać moge Sabre 1.8 przebieg 700km fele ale musiałbys doplacic :>
  9. Moge dać sabre 1.8 ale musiałbyś dopłacic
  10. Model:Sabre ID:31k Pojemność silnika:1.8 Przebieg pojazdu:niecałe 700km Dodatki:felgiCena:92k Coś od siebie:Świetne autko! SS’y:~brak
  11. Sebax[YT]

    Sabre 1.8

    Nie róbcie spamu takimi śmiesznymi ofertami,ref
  12. Sebax[YT]

    Sabre 1.8

    Model:Sabre ID:31k Pojemność silnika:1.8 Przebieg pojazdu:100km/rośnie Dodatki:fele megaCena:Offy Coś od siebie:Śliczne autko.Niemiec płakał jak sprzedawał,spuścił z ceny i miał zawała SS’y:Wstawie zaraz.
  13. Sebax[YT]

    Sabre 1.8

    Ref(To ja Iza121,Nowy nick :D)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin