Skocz do zawartości

Hasiu.*

Gracz
  • Postów

    1 933
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Ostatnia wygrana Hasiu.* w dniu 30 Września 2016

Użytkownicy przyznają Hasiu.* punkty reputacji!

O Hasiu.*

  • Urodziny 07.03.2000

W świecie gry

  • ID konta gracza 3106
  • Nick Hasiu.*
  • Data rejestracji 2015-04-20 14:53:52
  • Ostatnio widziany 2026-03-29 21:57:52
  • Łączny czas gry 2596 godz. 48 min.
  • Respekt
    -57
    Life Points
    17269
    Punkty karne
    840

Kontakt

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Łódź
  • Płeć:
    mężczyzna

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Czerwony Człowiek ^^

Ostatnie wizyty

23 670 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Hasiu.*

Spamer

Spamer (4/4)

994

Reputacja

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Hasiu.*

  1. Niedługo to będą skargi za to, że osoba z Administracji napisze do gracza "Cześć"..

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Kapitan__Bomba

      Kapitan__Bomba

      No wiesz, były skargi za to że "przebiłem komuś na specu oponę" to juz mnie nic nie zdziwi

    3. Sztrefix

      Sztrefix

      Zara bedzie skarga ze siedzisz za kratami

    4. dobek

      dobek

      8 minut temu, Mr_Skarga napisał:

      No wiesz, były skargi za to że "przebiłem komuś na specu oponę" to juz mnie nic nie zdziwi

      serio? xD chyba muszę poczytać te skargi.

    5. Grzengol

      Grzengol

      "Cześć" to nieoficjalne powitanie i gracz może czuć się urażony. Powinno się go witać "Dzień Dobry Szanowny Panie czy mógłbym w czymś pomóc ? ". Warto też zapytać się go czy nie jest przypadkiem zajęty, bo może nie mieć akurat dla Ciebie czasu.

    6. Cytrynowy

      Cytrynowy

      A tam wasz ból graczy musi byc 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin