Skocz do zawartości

Hasiu.*

Gracz
  • Postów

    1 933
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Hasiu.*

  1. Oj Kubuś, odwaliłeś z tym adminem xd Ale lipa, że odchodzisz. Kiedyś kontakt faktycznie był lepszy, a teraz trochę się popsuł. Ale ważne, że go mamy, i zawsze możesz pisać! Powodzonka w życiu, i odzywaj się czasami!
  2. Niedługo to będą skargi za to, że osoba z Administracji napisze do gracza "Cześć"..

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Kapitan__Bomba

      Kapitan__Bomba

      No wiesz, były skargi za to że "przebiłem komuś na specu oponę" to juz mnie nic nie zdziwi

    3. Sztrefix

      Sztrefix

      Zara bedzie skarga ze siedzisz za kratami

    4. dobek

      dobek

      8 minut temu, Mr_Skarga napisał:

      No wiesz, były skargi za to że "przebiłem komuś na specu oponę" to juz mnie nic nie zdziwi

      serio? xD chyba muszę poczytać te skargi.

    5. Grzengol

      Grzengol

      "Cześć" to nieoficjalne powitanie i gracz może czuć się urażony. Powinno się go witać "Dzień Dobry Szanowny Panie czy mógłbym w czymś pomóc ? ". Warto też zapytać się go czy nie jest przypadkiem zajęty, bo może nie mieć akurat dla Ciebie czasu.

    6. Cytrynowy

      Cytrynowy

      A tam wasz ból graczy musi byc 

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. I po imieninach :hah:

    1. ReBelle

      ReBelle

      Spóźnione najlepszego ;3

    2. Kubox*

      Kubox*

      Też spóźnione ale najlepszego stary :D 

    3. Dimi.
    4. Krystiano'
  6. SIĘ POROBIŁO MATKO MATUCHNO

    1. Smutny_Hrvdziu

      Smutny_Hrvdziu

      Bardzo dobrze miś selekcja naturalna JEAAAAAAAAAAA 

    2. Bartex_
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Miłego po południa :hah:

    1. KRISU.

      KRISU.

      Wzajemnie!  // Pompownik awww moje klimaty  <3

    2. HeGe
    3. MoRobinson
    4. Kozixon

      Kozixon

      Dzięki i wzajemnie!  I Miłego ''popołudnia''* :P

  9. Siemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanooo

    1. andegawen
    2. Xoqu_5fps
    3. Jxliaa
    4. ReBelle
    5. PeQe

      PeQe

      Eloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!

  10. Trzymaj sie mordko! Kontakt mamy, także zawsze możesz śmiało pisać!
  11. I cyk, jutro egzamin B)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Fresh_5fps
    3. MaTTix

      MaTTix

      Nie zdasz <3 xd

       

    4. Jxliaa
    5. TheKruzii

      TheKruzii

      Powodzenia mordo - pamiętaj, żeby jechać na spokojnie i wywalone w egzaminatora ;)

    6. NaTalaa^
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin