Skocz do zawartości

mSm

Gracz
  • Postów

    21
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez mSm

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Kontrole ze mną przeprowadzałeś przed mostem od strony kopalni. Z twojej wypowiedzi wynika, że stałeś po drugiej stronie. Gdybyś był taki wyrozumiały jak twierdzisz, napisał byś "Wróć na miejsce kontroli" lub coś w tym stylu a nie "nie mój problem". Szanse? Po twojej odpowiedzi zadałem Ci pytanie "Co się stało?" to zignorowałeś mnie. Nie muszę się się domyślać, aby szukać Cię po tym jak mnie zignorowałeś i nie było Cię w miejscu, w którym byłem kontrolowany. Również tyle ode mnie, pozdrawiam.
  3. Nick funkcjonariusza: @Banzaj. Data i godzina zdarzenia: 14.12.2020 około 12:50 Pełen opis sytuacji: Wyjeżdżając z węglem na most zauważyłem stojącą policje więc zawróciłem, w/w funkcjonariusz to dostrzegł i nakazał mi zatrzymanie się na poboczu. Wszystko szło dobrze, dostałem kwotę do zapłacenia, napisałem szybko do kolegi aby mi pożyczył daną kwotę bo przy sobie takiej nie miałem, po czym wywaliło mi internet. Po jakichś 7 minutach wróciłem na serwer i napisałem do funkcjonariusza że wyrzuciło mi internet to odpisał mi "to nie mój problem". No dobra koniec tematu, wróciłem na kopalnie, wziąłem "zlecenie" na wywóz węgla, poczekałem, jestem już w ls przy skupie nagle zostaje przeteleportowany do więzienia z karą. Moim zdaniem to jest śmieszne, że nawet po ponownym skontaktowaniu się z policjantem i wytłumaczenie mu sytuacji ten ma to gdzieś. Żadnego ponownego kontaktu, poczekania, wróciłem nawet na miejsce kontroli to go nie było. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/lehJtDl
  4. Nie chce elektryków, zapomniałem napisać
  5. Model: Banshee Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: Obojętne Cena: najlepiej jakby była dobra Dodatki: W banshee ewentualnie 1.6 a tak to wasze propozycje Coś od siebie: No chciałbym bardzo czyste banshee 1.6 kupić, jak macie coś fajnego do takiej ceny składajcie śmiało propozycje. Nie chce elektryków
  6. mSm

    Konkurs [Stanier]

    many co tu sie robi
  7. mSm

    Masz czy nie?

    Tak. Masz jakiegoś wroga?
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. mSm

    Galeria by mSm.

    Hej hej. Dla was pewnie jestem randomem ale ogólnie od długiego czasu zajmuję się grafiką. Głównie avatarów i sygnatur na inne fora. Kilka moich przykładowych prac poniżej - wiem, błąd XD Uprzedzając pytania, robię grafiki ale nie za darmo. Przyjmuję krytykę ale tylko subiektywną.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin