Nick funkcjonariusza: @Banzaj.
Data i godzina zdarzenia: 14.12.2020 około 12:50
Pełen opis sytuacji: Wyjeżdżając z węglem na most zauważyłem stojącą policje więc zawróciłem, w/w funkcjonariusz to dostrzegł i nakazał mi zatrzymanie się na poboczu. Wszystko szło dobrze, dostałem kwotę do zapłacenia, napisałem szybko do kolegi aby mi pożyczył daną kwotę bo przy sobie takiej nie miałem, po czym wywaliło mi internet. Po jakichś 7 minutach wróciłem na serwer i napisałem do funkcjonariusza że wyrzuciło mi internet to odpisał mi "to nie mój problem". No dobra koniec tematu, wróciłem na kopalnie, wziąłem "zlecenie" na wywóz węgla, poczekałem, jestem już w ls przy skupie nagle zostaje przeteleportowany do więzienia z karą. Moim zdaniem to jest śmieszne, że nawet po ponownym skontaktowaniu się z policjantem i wytłumaczenie mu sytuacji ten ma to gdzieś. Żadnego ponownego kontaktu, poczekania, wróciłem nawet na miejsce kontroli to go nie było.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/lehJtDl