Witam, z tej strony Inspektor Naczelny Wantedmax!
Zaczęło się od tego, że zauważyłem pojazd blokujący ulicę. Nie minęły 3 minuty od porzucenia pojazdu, więc rozejrzałem się wokół czy nie ma nigdzie ostatniego kierowcy jakim był @MirekSpawacz. Zobaczyłem, że przebywa w salonie, więc udałem się do środka, aby go zawołać. Ponadto oskarżający usiłuje wprowadzić w błąd osoby, które będą rozpatrywać skargę. Gracz manipuluje dowodami mimo świadomości, że moje działania były w 100% zgodne z regulaminem frakcji. Potwierdzeniem moich oskarżeń jest zdjęcie, które po zaistniałej sytuacji nadesłał mi sam oskarżający. (https://imgur.com/a/KMbRkpn), jeśli chodzi o wejście do salonu, owszem wszedłem do niego do tego momentu tam gdzie stoję na załączonym przez ciebie ss'ie, nie biegałem po całym salonie.
W regulaminie tworzenia skargi na pracowników SA Road Assistance, masz wyraźnie napisany paragraf, który mówi: §2. Twórca skargi ma obowiązek poinformowania oskarżonego o złożonym wątku. (Tak wyglądało poinformowanie mnie o skardze . https://imgur.com/a/5T4lSFz)
Na sam koniec wypowiedzi w skardze dodam, że owa sytuacja miała miejsce dnia 17.03.2022 co potwierdzi ten ss https://imgur.com/a/Ta5OUs5
Do widzenia.