Kocham administracje za to że myślą i jak wjadą ci w auto to przeproszą a nie dają bany za to że w nich wjechałeś jak na innych serwerach. Oraz za to że są sprawiedliwi względem wszystkich osób. Kc was mocno i miłych świąt życze
Dirty Angels nocą
Niczym wiosna
Budzi sie do życia,
Autostradami jak sarny
Pędzą v-maxami,
Potężni jak niedźwiedzie
Przy policji potulne jak baranki
Nie zadzieraj z nimi
Bo pożrą cie jak lwy...
Model: Virgo ID: 29797 Pojemność silnika: 1400cm3 Przebieg pojazdu: 74203,4km Dodatki: brakCena: offki Coś od siebie: Całkiem fajne auto na początek lub by postawić jako doniczkę SS’y:
Model: Perennial ID: 24982 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu:1810,2km Dodatki: felgi (1083), kolor felg (███), radio CBCena: offki Coś od siebie: Też mega fajne auto na początek projektu, do jazdy, albo na doniczkę SS’y: