Nick z mumble: ShizeR
Powód zbanowania: Nw opiszę wszystko niżej, ponieważ dostałem go z Nienacka ale wyświetla mi się coś takiego jak próbuję wejść : The TLS/SSL connection has been closed.
IP internetu, na który został nałożony ban: Podam XQ oraz ZbyK'owi na pw, ponieważ oni jedyni mi pomogą w tej sprawie.
Nick admina banującego: Właśnie tutaj się zaczyna naprawdę pod górkę, ponieważ zbanowała mnie (nas) osoba, którą pierwszy raz zobaczyłem na oczy.
Opis bana: Więc było tak, że z nijakim Nemezis'em gadałem na mumble i szukaliśmy takiego, które działa więc powiedziałem chodź pogadamy na mumble serwera 4life, tak też się stało po jakiejś 1h gadania wbiła, a nawet być może, że była z nami na kanale, lecz później dopiero się przyłączyła do nas słuchała co gadamy, a my oczywiście sobie gadaliśmy itp. Lecz graliśmy na NeX'a projekcie, a gadaliśmy na mumble serwera 4life i po czasie się ta osoba spytała - (nieznana mi osoba) panowie, a znacie regulamin tego serwera... - (ja) Ja odpowiedziałem, że tak znam, a dlaczego pytasz?
- (nieznana mi osoba) No nie wydaje mi się po waszej rozmowie mogę wywnioskować, że jednak nie znacie (Mogłem przekręcić trochę, ponieważ ban został nadany z 9 mies temu, ale mniej więcej tak powiedział) - (ja) Powiedziałem, kim ty w ogóle jesteś co?
I tutaj się zaczęło
- (Nemezis) A ch*j ci do tego wypierda*** mi z tąd i nie słuchaj co my gadamy - (nieznana mi osoba) Ale spokojnie bo zaraz tego pożałujesz - (Nemezis) Kim ty w ogóle jesteś śmieci* nic mi nie zrobisz i wypierda**j mi z tąd i to raz - Więcej nie bd pisał wulgów, lecz cały czas wyzywał go I wtedy poleciały bany nie wiem na ile i za co, ponieważ nie zwróciłem uwagi, lecz ja wtedy nic nie zrobiłem i starałem się załagodzić atmosferę, gdyby nie Nemezis to wszystko by się zakończyło dobrze, lecz on zaraz musiał pokazać jako to dorozły jest. Jak już powiedziałem nie mam zielonego pojęcia jaka to osoba mnie zbanowała, ponieważ widziałem taki nick pierwszy raz na mumble i na serwerze takiego nie było na 100%.
Coś od siebie: Mam nadzieje, że administracja mnie odbanuje, ponieważ dostałem się do TSA i nawet nie mogę wbić na mumble, a jak wbijam z telefonu to nie mogę haseł wpisać nigdzie i w taki sposób nie mogę zdać egzaminów. Mam nadzieję na szybkie UB pozdrawiam.