Skocz do zawartości

Avocado*

Gracz
  • Postów

    42
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Avocado*

  1. Avocado*

    [K] coś do 100k

    http://mta4life.pl/topic/62326-sprzedam-dodo-warto-zobaczyć/
  2. Model: DODO V-Max: Coś ok 200, mogę się mylić bo nie testowałem. Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 50k (Przebieg nie lata) Usterki: Brak Cena: licytacja od 300k ID: 20k Kolor: Biało-czerwony Tuning: Brak Kolor świateł: Ni ma SS'y: Niestety brak Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Avocado* ​Jeśli cena mnie nie zadowoli pojazd ​zostanie zemną na dłużej​. Zapraszam do licytacji.
  3. Dam ci comet 3 na serwie 1.6 fele for ale spłacasz 80k
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Avocado*

    [S] Sultan 2.0

    Wymiana za kometą 3 na serwerze czystego na rękach i ż obe tylko i burrito up1/2 hydra licznik zielony, lpg 50l 2 klucze 1.6
  11. Może czystego cometa 1.6 z wariantem dachu? Cena 400k do lekkiego nego, bądź burrito up1/2 hydra, zielony licznik, 1.6, 2 klucze i LPG 50l. CO ty na to?
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Avocado*

    [S] Banshee

    Zamiana za Cometa 3 na serwerze id 988 1.6 z wariantem dachu fele ogr i dopłacasz 25k? Mogę się również wymienić za burrito na fullu prócz lamp 1.8 i zamiast up3 ma hydre. Doplacam 80k
  14. Avocado*

    Elegy licytacja

    Burrito akurat mnie nie interesuje.A może comet 3 na serwerze 1.6 bez niczego, Ale dopłata z twojej strony
  15. Avocado*

    Elegy licytacja

    Wymiana za burrito up1/2 hydra, lpg 50l, 2 klucze, licznik zielony 1.8 I 80k dopłaty z mojej strony?
  16. Dam burrito full tune bez lamp i UP3 1.8 i cometa 1.6 na felach i ogr 3 na serwerze i mogę dopłacić z 80k....
  17. Cometa 1.6 na felah 3 na serwerze. Czysty.
  18. NIe bardzo mnie to obchodzi nie zamieniam się za takie coś....
  19. Nie ma mowy, nawet 2.2 nie jest warta tyle co te dwa pojazdy.
  20. Comet 3 na serwie albo Burrito up1/2 hydra licznik zielony 2 klucze log 50l
  21. Avocado*

    KUPIE COS DO 530k!

    Comet 3 na serwie za 400k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin