Skocz do zawartości

FeZo.

Gracz
  • Postów

    16
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez FeZo.

  1. ^ Na temat bezpieczeństwa to to co gracz wyżej napisał. Ale jak coś to jestem ZA! bo ten pomysł to jest bardzo dobry.
  2. Do cluba najbardziej pasują lampy Wariant 2 i zamień podwójny wydech na jeden wydech i będzie git
  3. Fajne tylko powinno to być przystosowane do motocykli i quadów bo nie oszukujmy się quad zajmuje mniej miejsca niż auto więc powinien być na giełdzie dla motocykli i nie zajmować zbędnego miejsca dla auta
  4. Powiem tak fajnie że pomyślałeś o tym placu ale wolałbym tam coś innego np jakieś osiedle przyczep tak zrobione jak to pod autostradą lub osiedle w jakimś innym stylu co to jak z tymi przyczepami
  5. FeZo.

    Club

    Wole starego cluba z lekkim face liftingiem
  6. Dodaj coś w stylu relingów nie takich jak w perku. Bo co to za kombiak bez relingów?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin