Siemanko! Zapraszam was do 3 odcinka na tym serwerze! Na wstępie zapraszam was na mój konkurs! Wszystkiego dowiecie się na początku filmu! Jeżeli chodzi o napis to sam nie wiem co się stało. Chcę to jeszcze dziś wstawić z powodu że jutro już wyjeżdżam i nie będę miał kiedy wstawić w weekend.Tak że miłego oglądania!
LINK:https://www.youtube.com/watch?v=of-wndQABfc
No Cześć! To znowu ja i mój nowy filmik z 4 life ! W tym odcinku za prezentuję wam jak sprzedaje swoje pierwsze auto, kupuje nowe auto oraz prace magazyniera! Od poprzedniego odcinka poprawiłem trochę audio więc ten film może trochę lepiej się przyjmie! Miłego oglądania!
https://www.youtube.com/watch?v=AAl2PCxD5MQ
Siemka! Zapraszam was do mojego pierwszego odcinka z serwera! Dowiecie się co planuje robić na serwerze! Piszcie mi również co mogę poprawić w następnym odcinku! https://www.youtube.com/watch?v=joZkWKjwGHc
Siemano wszystkim! Od wczoraj gram na tym serwie więc trzeba się jakoś przywitać! Dziś wrzuciłem pierwszy odcinek z tego serwa więc jak ktoś by mógł mnie wspomóc to zapraszam tutaj https://www.youtube.com/watch?v=joZkWKjwGHc