Model:Sabre ID:32127 Pojemność silnika:1.8 Przebieg pojazdu:500km Dodatki: Up1 felgi Cena:Offki Coś od siebie: Sprzedam ładną i fajną saberke w benzynie przez miasto lecisz 205. Zdziera asfalt lata bokiem fotele wykręcone od bugatti. Stan igła ręczny w bagażniku pali od kopa na olej rzepakowy. Rudej brak szpachli brak lecz jest jedna waga! W zime to trzeba zafundowac sb Bilet PKS bo nie odpali poduszki powietrzne 3 + 2 z tyłu na fotelach szyby elektryczne tylko ze czasami sam musisz otwierac jak zamarzną.Drzwi zamykasz na kopa lub na spaxa a i jak ostatnio jechałem z biedry po zakupach to amor poszedł i teraz wygląda jakby up3 miała i jeszcze jak wuiozłem Januszka z pod monopolowego to dzióre w podłodze zrobił ale to nic przykryłem 3 dywanikami i jest git.Gwarancja do bramy . Zapraszam do kupna SS’y: