Skocz do zawartości

Jaanusz

Gracz
  • Postów

    30
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Jaanusz

  1. Model: elegy ID:10k+ Pojemność silnika:1.6 Przebieg pojazdu:2600km(pewnie wzrośnie) Dodatki:felgi Cena:ofy (fajnie jakby były wymiany) Coś od siebie: fajnie lata bokiem SS’y:-
  2. Jaanusz

    Kupie coś do 170k

    Kupie coś do 170k mogą być lekkie raty albo do zbieram najlepiej czyste elegy 1.6
  3. Jaanusz

    Sell Phoenix

    Model: Phoenix ID:23386 Pojemność silnika:1.6 Przebieg pojazdu:921km(pewnie wzrośnie) Dodatki:felgi licznik Cena:85k do nego Coś od siebie: ładne autko vmax 160 SS’y:-
  4. Jaanusz

    Kupie autko!

    Yosomite 1.6 malowane felgi za 30k
  5. Model: yosomite ID:21580 Pojemność silnika:1.6 Przebieg pojazdu:827km Dodatki:felgi malowane Cena:45k do. Nego Coś od siebie: ładne autko vmax 145 SS’y:-
  6. Model: Feltzer ID:21580 Pojemność silnika:1.6 Przebieg pojazdu:2600km(pewnie wzrośnie) Dodatki:felgi licznik Cena:82k do nego Coś od siebie: ładne autko vmax 155 SS’y:-
  7. Jaanusz

    Jester 1.8

    Wymiana za savanna 1.6 felgi z moja dopłata?
  8. Jaanusz

    Kupię cos do 150k

    Savanna 1.6 z felgami za 75k do nego
  9. Model: Savanna ID:5594 Pojemność silnika:1.6 Przebieg pojazdu:1000km(pewnie wzrośnie) Dodatki:felgi Cena:75k do nego Coś od siebie: najładniejsze auto z low liderów według mnie .vmax 160.auto 4 osobowe. SS’y:-
  10. Jaanusz

    Kupie coś do 150k

    Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć (nie blokujcie wątku)
  11. Model:Sabre ID:32127 Pojemność silnika:1.8 Przebieg pojazdu:500km Dodatki: Up1 felgi Cena:Offki Coś od siebie: Sprzedam ładną i fajną saberke w benzynie przez miasto lecisz 205. Zdziera asfalt lata bokiem fotele wykręcone od bugatti. Stan igła ręczny w bagażniku pali od kopa na olej rzepakowy. Rudej brak szpachli brak lecz jest jedna waga! W zime to trzeba zafundowac sb Bilet PKS bo nie odpali poduszki powietrzne 3 + 2 z tyłu na fotelach szyby elektryczne tylko ze czasami sam musisz otwierac jak zamarzną.Drzwi zamykasz na kopa lub na spaxa a i jak ostatnio jechałem z biedry po zakupach to amor poszedł i teraz wygląda jakby up3 miała i jeszcze jak wuiozłem Januszka z pod monopolowego to dzióre w podłodze zrobił ale to nic przykryłem 3 dywanikami i jest git.Gwarancja do bramy . Zapraszam do kupna SS’y:
  12. Jaanusz

    Coś od 620k

    Alpha 1.8 ulepszenia: -up1 -3klucze -ogranicznik -cb radio -wykrywacz foto -felgi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin