Skocz do zawartości

Jaanusz

Gracz
  • Postów

    30
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Jaanusz

  1. Sprzedam piękny domek w LV obok SAFD opłacony do jutra id chyba 200 coś 10k do nego
  2. 100. Wypił 100'tkę czystej i zezgonował
  3. Alpha 1.8 up1 3klucze ogranicznik i te duperele
  4. Jaanusz

    Buffalo 1.8

    Alpha 1.8 up1 3klucze ogranicznik cb radio wykrywacz foto
  5. Jaanusz

    Sabre 1.8 tune

    Do płacisz 20k do nego i będzie gut
  6. Jaanusz

    Coś do 240k

    Alpha 1.8 up1 ogranicznik 3 klucze cb radio wykrywacz foto
  7. Nie chce mi się pisać
  8. Sprzedam alphe 1.8 z up1 ogranicznik cb radio wykrywacz foto 3 klucze
  9. Jaanusz

    Sabre 1.8 tune

    Wymiana za alphe 1.8 up1 3 klucze ogranicznik cb radio wykrywacz ale musisz doplacic
  10. Jaanusz

    Buffalo

    Premier z lampami pods licznik rejka
  11. @AmebAgio*999@Salm3ndal mi chyba lepsza propozycje i raczej zrezygnuje z twojej oferty @Salm3n priv
  12. Myślę że się dogadam z @AmebAgio*999
  13. Więcej trochę wbij na serva możemy się dogadac
  14. Model: primo ID: 14k Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: ~540.00 Dodatki: podś. Licznikna róż, lampki roż (groźne) felgi +kolor Cena: 100k do nego Coś od siebie: Świetne auto. Faje autko fajnie się prowadzi ładnie śmiga (CUDOWNIE WYGLĄDA) SS’y: ss nie mam ale mogę opisać: Czarny kolor autka, czarne felgi, różowe lampki, różowy pods. Licznik Zapraszam giełda LV Oferty piszcie w komentarzach czekam na fajne oferty! Możliwa wymiana
  15. Model: primo ID: 19k Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: dodam później (chyba mały) Dodatki: podś. Licznikna róż, lampki roż (groźne) felgi +kolor, rejka Cena: WYMIANA Coś od siebie: Świetne auto dla doświadczonych graczy do kolekcji aut. Faje autko fajnie się prowadzi ładnie śmiga (CUDOWNIE WYGLĄDA) Jest to prezent od najlepszego gracza FokaBezOka więc wiadomo ze autko dbane SS’y: ss nie mam ale mogę opisać: Szary kolor autka, czarne felgi, różowe lampki, różowy pods. Licznik Oferty piszcie w komentarzach Pozdrawiam Foczke<3 i czekam na fajne oferty! (*WYMIANA*) Ostatecznie mogę sprzedać za hays
  16. Dam primo z lampami pods licznik P. S. Lampy-120k Czyste primo-20k Pods licznik- 15k Felgi malowane 8k Razem 162k Bez doplaty
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin