Witam wszystkich bardzo serdecznie, przyszła pora się pożegnać z serwerem.
Dziękuje wszystkim za wspaniałą grę, wiem były osoby dla ,których byłem Cejotem, znajomym, przygłupem itp ,ale czułem się bardzo miło.
Dziękuje osobą takim jak:
@AssTer*420 Dzięki mordo za grę i odwalanie
@J.o.K.e.R Odwalaczu ty xd
@Simple Dzięki za grę
@_Klocek_ Takie tam z pieniędzmi XD
@KAMIL720 Po prostu dzięki za wszystko.
@RIPSONx Dzięki.
@SpeakeR Dobrze się pomagało na początku
@xSuchyPL Dzięki za grę na SAMD
@HeGe Dzięki za grę.
@krejzowsky Akacje JY Dzięki
@Krystian6076 Dziękuje za stworzenie tak cudownej organizacji w której zawsze coś się dzieje
@Szewczyk Fajne wymiany.
@flex. Akcje JY. Dzieki
@BORO/ZDR Dzięki za grę.
@PeQe*997 Akcje JY. Dzięki.
@3NTERP1KSULARNY Czasy w SARA
@Brodaty.* Miłe egz w TSA Dzięki.
@Grabsio311 Dzięki za grę. Panie Budowlany.
@K4RBON Akcje JY. Dzięki.
@Purmur Dzięki za szanse w TSA i nielegalny interes lizakami
@Emer Dzięki za grę.
@Bolo95 Dzięki za grę
@Wolfie96 Dzięki za grę.
To tylko część osób ,którym chcę bardzo podziękować za wspólną grę.
Narka wszystkim