Skocz do zawartości

xTedi

Gracz
  • Postów

    92
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez xTedi

  1. TSA! Ps Frixo jaki ustawiony event? Przegraleś i masz ból Pozdro...
  2. Serio? Kibol... serio? Zbanowales dzis krystexa hehe
  3. Ten serwer jest wspaniały, ponieważ kibol jest bardzo złym adminem, niczym oni robią kaczkę w Bigosie, to ona go zaatakowała panczem gnojąc jego brata, którego ojciec jezdzi dryfującą mananą w Niemczech. Podsumowując, serwer oraz administrację, powinna być tęcza w LS, nad ZByka nickiem, który jest w mojej willi, jest napalony na lyzwy Kasi, która jest do momentu orgazmu, niesamowita w stosunkach tęczowych. Kasia szalona robi pajacyki. Myślę, że dobrze wkłada dildo do warg swych. Oxygeny to wspaniały..
  4. Ten serwer jest wspaniały, ponieważ kibol jest bardzo złym adminem, niczym oni robią kaczkę w Bigosie, to ona go zaatakowała panczem gnojąc jego brata, którego ojciec jezdzi dryfującą mananą w Niemczech. Podsumowując, serwer oraz administrację, powinna być tęcza w LS, nad ZByka nickiem, który jest w mojej willi, jest napalony na lyzwy Kasi, która jest do momentu orgazmu, niesamowita w stosunkach tęczowych. Kasia szalona robi pajacyki. Myślę, że dobrze wkłada..
  5. Przyliż jeszcze troche to pomyśle XDDD
  6. Malo? Trickoo Event Eventy Ruda heheehehe xD Nice ;33 Sympatyczna Inteligentna Zawsze pomocna! Znajduje sie tam, gdzie jej potrzeba. Girl. XD Fajny avek hehe FAILL XD
  7. Kibolku mam tune Polecam sie na przyszlosc. Tune DownTown
  8. Ziomeczek. Znajduje sie zawsze tam. Gdzie Go potrzebuje!
  9. Ten serwer jest wspaniały, ponieważ kibol jest bardzo złym adminem, niczym oni robią kaczkę w Bigosie, to ona go zaatakowała panczem gnojąc jego brata, którego ojciec jezdzi dryfującą mananą w Niemczech. Podsumowując, serwer oraz administrację, powinna być tęcza w LS, nad ZByka nickiem, który jest w mojej willi, jest napalony na lyzwy Kasi, która jest do momentu..
  10. xTedi

    Avatary/Sygnatury

    Jesli jeszcze robisz, wynagrodze hajsem xD. Rozmiar: taki jak na forum ( zrob aby pasowalo ) Napis/pojazd: napisz : xTedi kolor tła: obojetnie. (Zrob tak, aby pasowało, nie bylo rozmazane i było ładne) Z gory dziekuje i czekam!
  11. Nie ma czegos takiego jak pcj 900... jesli juz cos to FCR-900 lub PCJ-600. Oba motorki mi sie podobają <3 Nrg?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin