Witam was bardzo serdecznie!
Dzisiaj chciał bym wam zaprezentować,
pierwszy mój film takiego typu a dokładniej
Grę na Serwerze oraz pokazanie najlepszych prac,
moim zdaniem.
Pamiętaj, że jest to mój pierwszy filmik!
Okej więc tak,
jeśli macie jakieś sugestie pomysły..
Piszcie to tutaj lub w komentarzach,
jeśli się spodobało to łapkujcie
i napiszcie mi tutaj!
Okej,
trzymajcie linkacza!
https://www.youtube.com/watch?v=MqFDgBf9bLk
Pozdrawiam
MikotoCross
Witam wszystkich, jak mogli byście zauważyć moja aktywność na forum jak i w grze bardzo spadła jest to spowodowane tym, że były święta, sprawy prywatne oraz brak chęci do gry. Mam nadzieję, że nie długo wróce na stałe i zobaczymy się w grze! Więc do zobaczenia.