Skocz do zawartości

BOCHA

Gracz
  • Postów

    663
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez BOCHA

  1. BOCHA

    Auto do 250k

    Może Buffalo 1.8 elektryk? Tune: fele, Cb, wykrywacz foto, licznik, kluczyk, atrapa nitra(Ta za 40k)
  2. BOCHA

    Kupie zr-350

    Zr-350 1.6 na felach z podś licznikiem. Może zainteresowany?
  3. BOCHA

    @Close

    Sprzedane proszę zamknąć
  4. Jak ja na discordzie jestem już od dawna. Dobra jednak byłem kiedyś
  5. BOCHA

    @Close

    To jest nowe auto w salonie za 400k jest
  6. BOCHA

    [S] Sultana 2.0

    Wszystko za sultana?
  7. BOCHA

    @Close

    Ty próbujesz być śmieszny?
  8. BOCHA

    @Close

    Ss'y dodam jak wrócę do domu
  9. BOCHA

    @Close

    Model: PatriotID: 39970Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: około 137 Dodatki: felgiCena: 380 do nego Coś od siebie: Fajne autko,idealna taranówa SS’y: Można podjechać na giełde od 250k i tam stoi za 380k
  10. BOCHA

    [S] Sultana 2.0

    Ss'y dodam jak wrócę do domu
  11. BOCHA

    [S] Sultana 2.0

    Model: SultanID: 25454Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: około 7761 Dodatki: UP1, dodatkowy klucz, podświetlany licznik, fele, vizu( zderzak przedni, zderzak tylni, progi) Cena: 400 do nego Coś od siebie: Fajne autko, v/max 205? SS’y: Można podjechać na giełde od 250k i tam stoi za 400k
  12. Sadler 1.6 na felach (chyba 1077)
  13. BOCHA

    [S] Patriota 1.6

    Za 400k jest nowy więc twoja oferta jest co najmniej śmieszna
  14. BOCHA

    [S] Patriota 1.6

    Model: Patriot ID: 39970 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: około 137 Dodatki: felgiCena: 380 do nego Coś od siebie: Fajne autko,idealna taranówa SS’y: Można podjechać na giełde od 250k i tam stoi za 380k
  15. BOCHA

    [S] sultana 2.0

    Model: Sultan ID: 25454 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: około 7761 Dodatki: UP1, dodatkowy klucz, podświetlany licznik, fele, vizu( zderzak przedni, zderzak tylni, progi) Cena: 400 do nego Coś od siebie: Fajne autko, v/max 205? SS’y: Można podjechać na giełde od 250k i tam stoi za 400k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin