-
Postów
306 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez stefan009
-
hej, hej
-
AmKz*
-
Niestety nie ja to robiłem :v
-
Cześć, z tej strony Redaktor stefan009. Dzisiaj przedstawię wam mój pierwszy artykuł o mojej pracy, czyli pracy Redaktora 4Life News, ukażę wam wszystko z mojej perspektywy podczas zwykłego dnia, zapraszam! Lipcowy poniedziałek, poranek. Niestety, trzeba wstać z łóżka pomimo pięknej pogody za oknem, najważniejszym posiłkiem dnia jest śniadanie więc, od tego zaczynam po przebudzeniu, po posiłku przeważnie wbijam się w luźne ciuchy, w końcu finalnie przebieram się w bazie redakcji, po ogarnięciu wszystkiego wychodzę z domu, wsiadam do samochodu i ruszam w drogę, zajmuje mi ona około dziesięciu minut. Po przyjeździe na bazę redakcji 4 Life News, która znajduje się w San Fierro, dzielnica Missionary Hill, parkuję samochód, następnie udaje się do środka biura redakcji, gdzie przebieram się w swoje ubranie służbowe, zabieram kluczyki do pojazdu w tym przypadku Newsvan i ogarniam dokumenty, dzisiaj pojedziemy przeprowadzić wywiad z członkiem administracji serwera. Podróż upłynęła mi szybko, w międzyczasie dopijałem szybko zaparzoną kawę, jak wcześniej wspominałem, dzisiaj miałem przyjemne zadanie, przeprowadzić wywiad z członkiem Administracji serwera 4Life, po przyjechaniu na zaplanowane miejsce wyciągnąłem potrzebny sprzęt z Newsvana i zabrałem się do pracy, nie będę wam relacjonował, jak przebiega wywiad, pełno ich w naszym dziale na forum, ten nie wyróżniał się niczym szczególnym. Powoli zbliżamy się do końca naszego dnia, niestety podczas powrotu na bazę redakcji zapaliła się kontrolka rezerwy paliwa, oczywiście od razu udałem się w kierunku stacji benzynowej, gdzie zatankowałem pod sam korek, finalnie przyjechałem na bazę redakcji 4 Life News, gdzie zaparkowałem samochód, przekazałem materiały z wywiadu oraz przebrałem się w swoje ubrania i ruszyłem w stronę w swojego samochodu, następnie pojechałem coś zjeść i wreszcie do upragnionego domu. Więc tak, dojechałem szczęśliwie do domu po pracy. Dzisiaj był bardzo ciekawy dzień i cieszę się, że mogliście go spędzić ze mną, oczywiście nie zapomniałem o zdjęciu na pożegnanie i dziękuję, że spędziliście ten czas ze mną i poświęciliście swój czas, aby poczytać coś ciekawego o mojej oraz innych redaktorów pracy, do zobaczenia! Dziękuję za przeczytanie mojego pierwszego artykułu, mam nadzieję, że przynajmniej w małym stopniu was zaciekawiłem. Serdeczne podziękowania składam Supportowi @veeniX oraz Moderatorowi @Emiljusz za pomoc w wykonaniu zdjęć.
-
4Life News - Plebiscyt Miesiąca Lipiec 2020
stefan009 odpowiedział(a) na cruzeN. temat w Archiwum Plebiscytów
1. Najlepszy Support: @Veon @AqUaZ @Tomeczek. @Drasiek @HrazY 2. Najlepszy Moderator/ka: @egzo_11 @Fantus.<3 @ThanKs. @StivGamer @DanielRB @Princessa* 3. Najlepszy Administrator/ka: @Kenny.gg @Iguana @Kacperix3 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: @LuKi16 @AcoreQ 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @XQward @Worthless @DreeY @Zebra @ZbyK.gg 6. Najlepszy Biznes: Redakcja 4Life News Radio 4Music 7. Najlepsza frakcja: SAPD SAFD 8. Gracz non stop grający na serwerze: @Verago. 9. Najlepsza Organizacja: Dark Side Olimp 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: - 11. Eventowiec miesiąca: @Fantus.<3 @Princessa* 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @Moszu @fAITH_ @MATI9101 @Nicholaz 13. Najlepszy prezenter: @Hisia @Paul2eu 14. Najlepszy Redaktor: @Alaneczek @PLojTEk 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": - 16. Najlepszy tuner: - 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Nowe lampki 18. Najlepsza praca na serwerze: Kurier 19. Przegryw miesiąca: - 20. Najbogatszy Gracz: @adus12135 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): - -
Cześć, z tej strony Redaktor stefan009, a dziś zapraszam was na wywiad, który przeprowadziłem z Przewodniczącym Komisji Spraw Frakcyjnych oraz Moderatorem serwera 4Life, @egzo_11. Zapraszam! S: stefan009 E: egzo_11 S: Witam, z tej strony Redaktor stefan009 z Redakcji 4Life News. Czy chciałbyś odpowiedzieć mi na kilka pytań? E: Cześć, z wielką chęcią odpowiem na pytania. S: Świetnie! Aby lepiej cię poznać, opowiedz nam coś o sobie. E: Jak już, niektórzy wiedzą nazywam się Szymon. Rocznikowo mam 17 lat i mieszkam w Warszawie. Od września będę uczęszczał do 2 klasy liceum ogólnokształcącego o profilu ratowniczo-pożarniczym, jest to również moje zainteresowanie, jak i pasja, wiążę z tym przyszłość. Moim hobby jest jazda na rowerze w dyscyplinie Enduro. S: Miło poznać, skąd wziął się pomysł na twój nick? E: Szczerze, sam nie wiem, skąd wziął się mój nick. Jedynie pamiętam, że chciałem, aby w żadnym stopniu nie był podobny do mojego imienia. A 11 wzięło się stąd, że nick „egzo” był zajęty, więc dostawiłem „_11” I tak już zostało do tej pory. W niektórych grach można mnie spotkać pod nickiem „ozge”. S: Opowiedz nam, jak trafiłeś na serwer? E: Na serwerze gram od 28 czerwca 2018 roku więc minęły już 2 lata. Serwer pokazał mi @KubsoneK*63, którego z tego miejsca chciałbym pozdrowić. S: Rozumiem, początki na serwerze były dla ciebie trudne? E: We wszystkim pomógł mi KubsoneK* wytłumaczył, jak działa serwer, jakie panują zasady na nim. Na początku pracowałem na magazynie, potem na lawetach, po miesiącu dołączyłem do pierwszej frakcji o nazwie SARA, właśnie podczas pełnienia służby poznawałem stopniowo, jak działa serwer, jego mechanika oraz miejsca na mapie. S: Jaki jest twój obecny majątek na serwerze? E: Na serwerze przestałem patrzeć na majątek, odkąd dostałem się do Zarządu SAMD. Od tamtego momentu miałem mniej czasu na grę oraz więcej obowiązków, które sprawiały, że nie miałem czasu na służbę. Na obecną chwilkę posiadam Turismo 2.2 FT bez nitra oraz około 400k serwerowej gotówki. S: Jesteś w organizacji Family Drivers, opowiesz nam coś więcej o niej? E: W organizacji Family Drivers jestem dosyć długi okres z przerwami. Byłem w wielu organizacjach, lecz w tej czuję się najlepiej. Do organizacji po raz pierwszy dołączyłem, pod koniec wakacji 2018 roku od tamtego czasu nawet wcześniej poznałem wiele super osób, z którymi utrzymuję kontakt aż do dzisiaj. W organizacji nie udzielam się zbyt wiele, ponieważ mam mało czasu na grę, lub moje obowiązki mi to uniemożliwiają, ale atmosfera panująca w niej jest cudowna. Zawsze jest, z kim porozmawiać i pograć w inne gry. Zarząd jest bardzo uprzejmy, miły i zawsze można im wszystko powiedzieć. Nic dodać, nic ująć po prostu organizacja godna polecenia. S: Okej, jak dobrze wiemy, należysz do ekipy serwera 4Life, jaka była twoja reakcja, kiedy zobaczyłeś swój nick w wynikach rekrutacji? E: Z tego, co pamiętam, to byłem bardzo szczęśliwy. Ucieszyłem się, ponieważ spełniło się moje kolejne serwerowe marzenie, do którego dążyłem od początku serwera. S: Rozumiem, opowiesz nam coś o swoich obowiązkach jako członek administracji? E: Jak wszyscy czytelnicy wiedzą, na serwerze obejmuję stanowisko Moderatora. Obowiązków mam wiele od kontrolowania forum po wykonywanie zgłoszeń nadsyłanych przez graczy podczas rozgrywki. S: Jak sobie radzisz na randze, chciałbyś awansować wyżej? E: Oczywiście, że tak. Chciałbym awansować, jak najwyżej jest to moim celem. A na randze według mojej opinii radzę sobie całkiem dobrze i podczas wykonywania zgłoszeń staram się jak najbardziej. Nie ma, na mnie wiele skarg więc wnioskuję, że wykonuję swoje obowiązki bardzo dobrze. Oczywiście każdy ma swoją opinię o mnie i wiem, że idealny nie jestem. S: Okej, przejdźmy dalej. Jak każdy wie, jesteś Przewodniczącym Komisji Spraw Frakcyjny, opowiesz nam coś o waszej pracy? E: Nie mogę za wiele powiedzieć, ponieważ są to w większej mierze informacje poufne, do których niewiele osób ma dostęp, więc przedstawię tylko to, co można zaobserwować na forum i serwerze. Przede wszystkim rozwiązujemy skargi na frakcje w niektórych przypadkach skargi na pracowników, rozwiązujemy konflikty między frakcyjne, jeżeli takowe się ukazują. Kontrolujemy frakcje pod względem prowadzenia spotkań, szkoleń i egzaminów. Również kontrolujemy Zarządy frakcji pod względem postępowania z pracownikami, czy nie zachodzi faworyzacja itp. Obserwujemy też różne akcje RP, przy czym patrzymy na zachowanie pracowników oraz jakość wykonywanych czynności. S: Rozumiem, czy rozwiązywanie wszelkich konfliktów i sporów jest trudne? E: Nie należy to do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych naszych obowiązków, ponieważ musimy wszystko dokładnie przeanalizować, co zaszło. Nie możemy dać się wprowadzić w błąd, bo to my ustalamy końcową decyzję. Każda skarga jest rozwiązywana indywidualnie i z dużym zaangażowaniem przez Członków Komisji Spraw Frakcyjnych, aby nie przegapić najmniejszego szczegółu w danej sprawie. Są to procesy czasochłonne. S: Czy masz jakieś ciekawe plany dotyczące zmian w Komisji Spraw Frakcyjnych? E: Wszystkie zmiany podejmujemy wspólnie, nie ma takich sytuacji, że jedna osoba coś powie i tak się dzieje. Dyskutujemy, wiele razy zmieniamy różne propozycje, też jest to proces czasochłonny, aby wszystko miało ręce i nogi. Jeżeli już mamy wszystko ustalone kontaktujemy się z Administracją RCON i oceniają naszą pracę. Nie mogę więcej powiedzieć, ponieważ tak jak odpowiedziałem, wyżej są to informacje poufne. S: Powoli zbliżamy się do końca wywiadu, co chciałbyś osiągnąć jeszcze na serwerze? E: Na serwerze osiągnąłem już praktycznie, wszystko, co chciałem. Teraz moim głównym celem jest wspinanie się coraz wyżej w hierarchii Administracji, aby dojść jak najwyżej. Kolejnym celem jest udoskonalanie frakcji na naszym serwerze, jak i KSF, aby było jak najlepiej a przyszłym pracownikom oraz pełnoprawnym członkom frakcji pełniło się służbę jak najlepiej i żeby gracze korzystający z usług frakcji byli bardzo zadowoleni. Na serwerze poznałem wiele świetnych osób, niektórych nawet na żywo i są to znajomości do końca życia, taką mam nadzieję. S: Dobrze, dziękuje bardzo za poświęcony czas, chciałbyś kogoś pozdrowić? E: Chciałbym pozdrowić całą Administrację w szczególności Administratorów RCON @hoopak_URLOP i @DreeY za każdą pomoc i wkład włożony w działanie KSF, cały skład KSF oraz Ciebie @4Ever., wszystkie frakcje na serwerze, przede wszystkim ich Zarządy, organizację Family Drivers oraz wszystkich czytelników tego wywiadu. Pozdrawiam serdecznie oraz dziękuję z tego miejsca @stefan009 za przeprowadzony wywiad.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
halo, przeciez jestes juz xd
-
4Life News - Wywiad z NatalkaWiertarka
stefan009 odpowiedział(a) na Alaneczek temat w Archiwum wywiadów
fajne fajne, pozdrawiam z katowic -
Sprzedam Sprzedam Deluxo 2.2 z Nitro
stefan009 odpowiedział(a) na [email protected] temat w Archiwum
830:) -
nigdy!