Witam Was wszystkich Kochani
Zamieszczam ten post, ponieważ po dłuższych przemyśleniach z moimi kolegami, nie tylko tych z mojego otoczenia, ale też tymi wirtualnymi, postanowiłem zamieścić petycję, dotyczącą starej, a za razem ikonicznej pracy serwera 4Life, jaką jest kopalnia . Piszę między innymi do osób zajmujących się skryptami na tej stronie, a także do Adminów i RCON'ów. Chciałem spytać, czy w jakiś sposób można pomóc "w pracy" nad tą pracą. Ale najważniejszą kwestią jest fakt, czy wogóle jakieś prace są prowadzone?
I teraz moja propozycja. Czy jeśli pod tym postem, podpisze się np. 200 graczy, to będzie możliwy powrót tej pracy na nasz kochany serwer? Jak dziś pamiętam jazdę Bobcatem i muzykę w radiu. Świetne wspomnienia, które chciałbym, aby powróciły
Liczę, na pozytywne rozpatrzenie tej opcji
Z pozdrowieniami dziqson