Skocz do zawartości

dziqson

Gracz
  • Postów

    39
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez dziqson

  1. dziqson

    Stare dobre czasy <3

    Kolego, ja napisałem podpisów, a nie komentarzy*
  2. dziqson

    Stare dobre czasy <3

    Witam Was wszystkich Kochani Zamieszczam ten post, ponieważ po dłuższych przemyśleniach z moimi kolegami, nie tylko tych z mojego otoczenia, ale też tymi wirtualnymi, postanowiłem zamieścić petycję, dotyczącą starej, a za razem ikonicznej pracy serwera 4Life, jaką jest kopalnia . Piszę między innymi do osób zajmujących się skryptami na tej stronie, a także do Adminów i RCON'ów. Chciałem spytać, czy w jakiś sposób można pomóc "w pracy" nad tą pracą. Ale najważniejszą kwestią jest fakt, czy wogóle jakieś prace są prowadzone? I teraz moja propozycja. Czy jeśli pod tym postem, podpisze się np. 200 graczy, to będzie możliwy powrót tej pracy na nasz kochany serwer? Jak dziś pamiętam jazdę Bobcatem i muzykę w radiu. Świetne wspomnienia, które chciałbym, aby powróciły Liczę, na pozytywne rozpatrzenie tej opcji Z pozdrowieniami dziqson
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. dziqson

    [S] [W] Stallion

    Sprzedany można zamknąć
  7. Model: Stallion V-Max: 155 (157) Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: Około 450km. Trzymany w garażu Usterki: "Kto szuka, nie znajdzie" Cena: 45k do nego. ID: 20893 Kolor: Czerwony Tuning: Felgi, Spojler, Stereo Kolor świateł: Białe SS'y: Nie potrzeba Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: dziqson
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Typ:Domek Lokalizacja:Sąsiad Magazynu ID domku: 68 Cena wynajmu (24h):90PLN Cena nieruchomości:do negocjacji. Opis: Ładny domek z podjazdem, pomieści (wokół) koło 10 samochodów. Dobra lokalizacja dla pracujących w pracy Magazynier SS'y: A po co to komu ;v
  10. Model:Clover Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: Obojętne Stan techniczny pojazdu: Byle miał 4 koła i 3 drzwi ;v Cena: Oferta Tuning: Nie potrzeba Inne: Nie dotyczy Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać : dziqson
  11. Typ: chyba domek Lokalizacja: Angel Pine (sądziad cygana ) ID domku: 80 (chyba xD) Cena wynajmu (24h): 120PLN Cena nieruchomości: 2k Opis: Ładny domek z garażem, dużo miejsca, blisko do cygana i kopalni SS: załączę później
  12. dziqson

    POMOCY

    Dowiedziałem się od admina DarKa ( xD ) , że już nie można montować cabrio do manany :/
  13. dziqson

    POMOCY

    Nie piszę tutaj w sprawie sprzedarzy bądź kupna pojazdu. Chciałem spytać czy ktoś wie jak zamontować cabrio do manany? Wiem, że chodzi o kompo tylko co później ? Proszę o szybką pomoc :v
  14. Model: Vincent V-Max: 145 km/h ( nieźle zasuwa pod górkę xD ) Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: Nieco ponad 80k Usterki: Brak Cena: Licytację zaczynamy od 22k ID: 22040 Kolor: Pomarańczka Tuning: Felgi ( domyślne xD ) Kolor świateł: Białe SS'y: Załączę w komentarzu Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: dziqson
  15. dziqson

    Bobcat

    Ok można zamknąć temat Bobcat sprzedany
  16. dziqson

    Kupię

    Chyba się nie zdecyduję, ale dzięki za poświęcony czas Możesz sprzedać komuś
  17. dziqson

    Kupię

    Sprawa wygląda tak jak Ci się śpieszy to sprzedaj. Ja kupiłęm bobcata i planuję sprzedaćgo za ok.11/12k. W banku mam 1k no i gość wisi mi 10k, które ma mi oddać jutro po południu :/ Jak uważasz
  18. dziqson

    Bobcat

    Model: Bobcat V-Max: 130 km/h Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: Nieco ponad 2000 km. Usterki: Przeczytałem takie cuś kiedyś : "Kto szuka, nie znajdzie" :3 Cena: 14,5k do nego. ID: 11355 Kolor: brązowo-biały Tuning: felgi Kolor świateł: standardowy (chyba biały) ss: nie posiadam :3 Chciałbym dodać jeszcze iż jest to typowy off-road'owy pojazd Aktualnie jestem na serwerze (9:30) także można pisać /pm 68 Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami : dziqson
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin