Skocz do zawartości

RoZioK1

Gracz
  • Postów

    16
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez RoZioK1

  1. Siemka to jak dostane tego unbana ? ? za tą czystke bo chciałbym pograć już a czekam ponad 24h

    1. Brodaty.

      Brodaty.

      Konta zeruje tylko administracja RCON. Możliwe, że to 24h to nawet nie początek i poczekasz z miesiąc bo nie jesteś sam w tej kolejce. 

  2. Witam to jak dostane tego unbana za zerowanie ?

  3. Witam rozpatrzysz moją apelacje proszę bo nie mogę wytrzymać. Uzależnienie wygrywa.

     

     

  4. Błagam rozpatrzysz moją prośbę o unbana błagam nudzi mi się a chciałbym pograć na 4life

     

     

  5. Proszę rozpatrzysz moją prośbę o UNBANA 

     

  6. RoZioK1

    Prawo jazdy

    Jak odzyskać prawo jazdy potrzebuje bardzo !!!! Żałuje tego wykroczenia i poprawie się na drodze . Sprawca kary : Karolowka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin